Ağva (Yeşilçay) Otelleri

Kayıtlı Otel Bulunamadı

Ağva'da Harika Bir Tatil İçin Gezinoks.

Tarihi M.Ö. 7, yüzyıla kadar uzanan Ağva, Latince'de iki dere arasına kurulmuş köy anlamına gelmektedir. Özellikle İstanbulluların hafta sonları kaçış yerlerinden biri olan Ağva hem tarihi hem doğal güzellikleriyle görülmeye değer bir yer. Göksu ve Yeşilçay nehirleri arasına kurulmuş olan bu doğa harikası köyde her mevsim ayrı bir güzellik yaşanabilir. Yaz mevsiminde yüzme, kano ve deniz bisikleti, ATV turları ilkbaharda doğanın uyanışına şahit olmak, sonbaharda sarı yapraklar eşliğinde bol bol yürüyüş yapmak ve kışın yağan karın ortaya çıkardığı güzellikleri fotoğraflamak mümkün. Ayrıca Ağva'daki birçok otel özel program hazırladığından, yılbaşını burada karşılamak harika bir alternatif olabilir.

Gezilmesi Gereken Yerler.

Nehirlere yakın olan sahilin haricinde merkeze 7 km uzaklıktaki Kadırga Koyu ve 2 km uzaklıktaki Kilimli Koyu da sakin bir denizde yüzmek isteyenler için oldukça güzel alternatifler. Ayrıca Ağva Şile arasında bulunan doğa harikası Saklıgöl, Gürlek mağarası, tarihi ve doğal güzellikleri bir arada bulunduran Kalemköy ve Hacıllı Köyü de ayrıca yakın çevrede görülmesi gereken yerler arasındadır 

Ağva Otel Seçenekleri.

60' tan fazla seçenek sunan Ağva'da tercihinize göre sadece oda, oda kahvaltı veya yarım pansiyon şeklinde konaklamak mümkün. Göksu ve Yeşilçay kıyısındaki  Ağva otellerinde konaklamak mümkün olduğu gibi orman tarafında da güzel konaklama alternatifleri bulunabilir. Ağva otel fiyatları 2018 sonbahar sezonunda tek gecelik 120 TL ile 550 TL arasında değişmektedir. Nehir kıyısına yakın olan birçok otel aynı zamanda sahile de yakın olduğu için sahil otelleri gibi değerlendirilebilir. 

Doğal güzellikler ile tarihi güzellikleri bir arada bulabileceğiniz, hafta sonu veya daha uzun bir süre kafanızı dinleyebileceğiniz muhteşem Ağva tatiliniz için tercih edeceğiniz oteller www.gezinoks.com sitesinden ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca rezervasyon yaptıracağınız otelle ilgili detayılı bilgiye de buradan ulaşabilir, dönem dönem sunulan indirim ve fırsatlardan faydalanabirsiniz.


HAKKIMIZDA

Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0850 532 2018
Biz Sizi Ayaralım