Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler

Akdeniz Cruise Turları toplam 0 tur bulundu

Cruise Turları / Akdeniz Cruise Turları için merkez ofisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Telefon : +90 850 532 20 18 E-Posta : info@gezinoks.com

Gezinoks Olarak Cruise Turları Hizmetlerimiz

Yaşadığımız dünyada seyahate duyulan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde tercih edilen Akdeniz ve ege bölgeleri için birçok farklı hizmet sunulabilmektedir. Gezinoks ekibi olarak sizlere farklı tur imkânları ve paketleri hazırlamış bulunmaktayız. Ayrıca evinizden rezervasyon yaparak aylar sonrasında dünyanın birçok ülkesinde bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yazımızda tur hizmetlerimizden biri olan Akdeniz gemi turları ve Singapur turları hakkında size detaylı bilgiler verdik, gelin birlikte inceleyelim.

1.Cruise Turları Hizmetleri Nelerdir

Seyahat planları içerisinde uçak ile sağlanan bilet imkânları olduğu gibi deniz severleri memnun edecek turlar, gemi seyahatleri de mevcuttur. Kara ve hava yolu kadar tercih edilmese de bu yolculuk biçimi hayatınızda daha önce hiç yaşamadığınız anlar için size eşlik edebilmektedir. Cruise turizmi ise kurvaziyer gemileri ile sağlanan bir turizm biçimidir. Cruise turları ile çok daha ucuza birçok ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu turlar içerisinde konaklama, eğlence, yemek gibi ihtiyaçlarda karşılanmaktadır. Bu gemiler ile belirlenen rotalara seyahat imkânı sağlanmaktadır. Cruise turları hizmetlerimiz olarak Akdeniz cruise turları, yunan adaları turları, Baltık başkentleri, Karayipler, Norveç fiyortları, uzak doğu ve Alaska bölgesi gösterilebilir.

2.Akdeniz Cruise Turlarımız Nelerdir

Akdeniz, ülkemizin eşiz güzelliklerine sahip kıyı bölgelerimizdendir. Özellikle yaz aylarında aldığı turistler ile gemi turizmi daha çok canlanmaktadır. Akdeniz tatili için size farklı imkânlar sağlamaya devam ediyoruz. Cruise turlarımız ile Akdeniz’de belirli rotaları gezebilirsiniz. Hizmet sağladığımız Akdeniz cruise turları içerisinde yer alan tüm ülkeler vize istemektedir. Batı Akdeniz turlarımız içerisinde beş gece altı gün ve yedi gece sekiz gün imkânları ile ispanya, İtalya, Fransa ülkeleri ziyaret edilmektedir. Kuzey Avrupa ülkeleri olarak ise beş gece altı günlük bir süre ile Danimarka ve Norveç ziyaret edilmektedir.

3. Singapur Turlarımız Nelerdir

Sitemizde kurvaziyer tur çeşitlerimiz gibi paket olarak sağlanan birçok Akdeniz gemi turları fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Uzakdoğu gezilerinin vazgeçilmezlerinden biri olarak Singapur turları için önerilere sahibiz. Yedi gece on gün süre ile Kuala Lumpur, Singapur ve Bali turu imkânına sahip olabilirsiniz.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.