Antalya Otelleri

    
  Royal Taj Mahal

  Royal Taj Mahal Antalya

  0 - 9 Yaş Ücretsiz

  Royal Taj Mahal Hotel Royal Taj Mahal Hotel; Side Evrenseki mevkiinde, denize sıfır konumda bulunmaktadır.
  Oteli incele »

  1400.00 TL
  
  Sunis Hotel Su

  Sunis Hotel Su Antalya

  0 - 6 Yaş Ücretsiz

  Farklı mimarisi ve fütürist tasarımı ile dünyanın sayılı otelleri arasına giren
  Oteli incele »

  1260.00 TL
  %50 İndirim
  630.00 TL
    

  Antalya Otelleri Ve Fiyatları

  Türkiye'nin en önemli turizm merkezi olan Antalya, hem yerli hem de yabancı turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Tartışılmaz doğal güzellikleri turistlere büyüleyici manzara izleme keyfi sunarken, Antalya otelcilik konusunda da misafirlerine unutulmaz bir ev sahipliği göstermektedir. Şehrin her yerinden denize girilebilmesi otellerin çok geniş bir alana yayılmasına neden olmuş ve bu sayede milyonlarca turiste konaklama imkanı yaratılmıştır. Son yıllarda Antalya ucuz oteller konusunda tatilcilere fırsatlar sunmaktadır.

  Antalya Otel Fiyatları

  Antalya şehir merkezinde çok sayıda otel bulunmakla birlikte daha çok şehir merkezini gezmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Genellikle yüksek dolulukta olan Antalya otelleri içinde şehir otelleri uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Antalya merkezde Kaleiçi gibi daha tarihi öneme sahip bölümlerde ise küçük sayılabilecek butik oteller hizmet vermektedir. Antalya'da her bütçeye uygun oteller rahatlıkla bulunabilmektedir. Deniz tatili arzu edenler için ise her şey dahil otel seçenekleri uygun görünmektedir.

  En Uygun Antalya Otelleri

  Antalya'nın doğusunda bulunan Belek, Side, Manavgat ve Alanya oteller açısından son derece zengin bir bölgedir. Tarihi yerlere yakın olması açısından çokça tercih edilmektedir. Antalya otel fiyatları açısından en cazip seçenekler sunan bölgelerdendir. Ayrıca özellikle Belek bölgesinde bulunan golf otelleri üst gelir grubundaki misafirlere de seçenekler sunmaktadır. Antalya'nın batısında bulunan Kemer bölgesi de en çok tercih edilen bölgelerdendir. Denizinin berraklığı ile dikkat çeken Kemer bölgesi otelleri genellikle sezonluk hizmet vermektedir. Kundu oteller bölgesi otelleri ise konsept otellerin bulunduğu ve kış aylarında da yüksek doluluğa sahip bir bölgedir. Hava alanına yakınlığı ile konforlu ulaşım sağlanmaktadır.

  Antalya Otellerinin Özellikleri

  Müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğu Antalya otellerinde en fazla tercih edilen konaklama tipi her şey dahil konseptidir. Müşterilerin havuz, deniz, hamam gibi imkanlardan yararlanması yanında yeme-içme konusunda da büyük bir özgürlüğe sahip olması Antalya otellerinin cazibesini arttırmaktadır. Siz de bu imkanlardan faydalanmak için harekete geçebilirsiniz.

  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım