Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Aquapark Otelleri kategorisinde 39 tesis bulundu

Her Şey Dahil Aquapark Oteller

Yaz tatili için uygun rezervasyonu yapmak için misafirler daha kış aylarından herşey dahil oteller arayışına girmektedir. Çocuklu ailelerin seçimleri ise aquapark otelleri seçeneğinden yana olmaktadır. Bu makalede ailelerin rahat edebileceği her şey dahil otelleri listelenecektir.

Doramar Resort & Aqua Tatil Köyü (Mersin)

Genellikle Antalya ve Bodrum gibi şehirler rağbet görürken Mersin'de saklı bir cennettir bu otel. Denize sıfır, balayı konsepti de taşıyan, güvenli turizm sertifikasına sahip hoş tesis çocukların eğlenebileceği özelliktedir.

2 çocuk ücretsiz olan mavi bayraklı otel herşey dahil oteller arasında idealdir. Özel plaj, kum çakıl plaj gibi çeşitlerin bulunduğu tesiste su kaydırağı da mevcuttur. Spa merkezine sahip bir aile oteli olan tesis çocuk dostu ve denize sıfır bir yerdir.

Kargıpınarı mevkiinde bulunabilecek çocuk otelleri arasındaki tesisin sunduğu konfor Mersin severlerin hoşuna gidecektir. Otogara 40 kilometre uzaklıktadır.

Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort (Antalya)

Güvenli turizm sertifikalı çocuk otelleri seçeneklerinden biri olan tesis denize sıfırdır. Özel plaj ve kum plaj gibi çeşitlilikleriyle müşteri memnuniyetini misyon edinir. Su kaydırağı da olan çocuk dostu otel spa merkeziyle rahatlatıcı hizmet sunan bir yerdir.

İleribaşı mevkiindeki otel tekerlekli sandalyeye uygun alanlara sahip duyarlılık bilinçli bir tesistir. 2 çocuk ücretsiz mavi bayraklı otel şirin aquapark otelleri içinde idealdir. Hizmet bilincine dayanarak gezinoks.com aracılığıyla rezerve edilebilecek nadide otellerdendir.

Belek otelleri arasında herşey dahil hizmetiyle müşterilerine hizmet veren otel Antalya otogara 60 kilometre mesafededir. Barlar sokağına 4 kilometre uzaklıkta tesis aynı zamanda Belek şehir merkezine de 4 kilometre mesafededir.

2 yetişkin 5 gece için standart oda 4.000 TL iken aile odası 6.180 TL olmaktadır. Mini bar ve oda servisi alternatifleri de mevcuttur.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.