Aydın Otelleri

  
  Derici Otel

  Derici Otel Aydın Kuşadasi

  0 - 6 Yaş Ücretsiz

  1989 yılında yapılan Derici Hotel Kuşadası Merkez'de bulunmaktadır. 1000 m2 alanda kurulmuş
  Oteli incele »

  127.05 TL
  %5 İndirim
  120.70 TL
   
  Martı Otel

  Martı Otel Aydın Kuşadasi

  0 - 12 Yaş Ücretsiz

  Martı Resort Hotel Marmaris, İçmeler bölgesinde bulunmaktadır. Tesis ultra herşey dahil
  Oteli incele »

  141.18 TL
    

  Aydın Otelleri Ve Genel Avantajları

  İzmir'e komşu olan Aydın içerisinde yer alan çeşitli otelleri ile de tatilcilerin yeni adreslerinden biri olmaya devam ediyor. İzmir'e alternatif olarak düşünülen aydın otelleri çok daha uygun fiyatlarla daha uzun süreli ve kaliteli konaklamaların da merkezi konumunda. 

  Aydın Otellerinin Oda Kalitesi 

  Standart ve lüks olarak ikiye ayrılan aydın ucuz oteller her iki odasının nitelikleriyle de misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Her odada ücretsiz ve sınırsız olarak bağlanılıp kullanılabilecek Wi-fi hatları mevcuttur. Balkonlu odalarda gün batımını ve deniz manzarasını izlemek de oda kalitesinin ipuçlarını vermektedir. Odalarda sürekli olarak temizliği ve bakımı yapılan çay kahve setleri de mevcuttur. Tek ve çift kişilik yataklar ile birlikte bu odalar ailecek tatil planlarına da uygundur. 

  Aydın Otellerinde Ailelere Uygun Odalar 

  Ailecek gidilecek tatiller için geniş ve havadar odaları ile birlikte hizmet veren aydın otelleri aynı zamanda beklenen kaliteyi ve güvenliği de konuklarına sunmaktadır. Ailecek tutulacak odalarda yumuşak- sert - orta tercihleri ile birlikte yastık menüsü de bulunmaktadır. Ek olarak değerli eşyalarının muhafaza edilmesini talep eden misafirler odaların içerisinde yer alan emanet kasalarını anahtarları ile birlikte kullanabilirler. Bazı odalarda banyo telefonu da kullanıma açıktır. Laminant parke döşeme kalitesi ile birlikte ailelerin kendilerini evlerinde hissedecekleri bir konfor seçeneğine de sahiptir. Telefon ya da internet aracılığıyla rezervasyon fırsatlarından faydalanılabilir. 

  Aydın Otellerinin Merkezi Konumu 

  Aydın otellerinin geneli şehir merkezine çok yakındır. Aynı zamanda İzmir gibi tatil cenneti olarak görülen bir şehre yakın olması nedeniyle de tercih sebebidir. 

  Aydın Otellerinin Her Bütçeye Uygun Fiyatları 

  Cep dostu aydın otel fiyatları her bütçe için ideal listelere sahiptir. Çeşitli kampanyalar dahilinde yılın belli dönemlerinde otel fiyatları indirimli olarak sunulmaktadır. 


  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım