Gezinoks.com

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Gezinoks Blog

GEZİNOKS BLOG

Siz tatil hayalinizi söyleyin, biz gerçekleştirelim!

Artık stresden, iş ve şehir yoğunluğundan kaçmak biraz dinlenmek, biraz temiz hava ve üzerinizdeki stresi atabileceğiniz bir yer arıyor ama karar veremiyor musunuz? Gideceğiniz yerden beklentileriniz çok fazlamı diye düşünüyorsunuz? O zaman gezinoks.com olarak hemen imdadınıza yetişiyor ve diyoruz ki:

“Siz tatil hayalinizi söyleyin, biz gerçekleştirelim”.

“Kafanızı dağıtabileceğiniz, her an yeni keşifler yapabileceğiniz bir yeremi gitmek istiyorsunuz.”

gezinoks.com web sitemizde bulunan Türkiye nin en güzel şehirlerinde yer alan birbirinden farklı olanaklara sahip olan tesislerimiz sizi bekliyor.

60 milyon yıl önce; Erciyes, Hasan Dağı ve Güllü Dağının püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan Kapadokya da muhteşem bir manzara eşliğinde huzurlu bir tatil geçirirken, tatilinizin bir bölümünü gün ışığı ile başlayan balon turları ile süsleyebilir ya da Kapadokya ya gelmişken şehrin tarihi ile alakalı ufak bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
Doğasıyla sizi kendine hayran bırakacak, yeşilin her rengini içinde barındıran, kendine has sıcak insanlarının sizi karşılayacağı Karadeniz tatili düşünürseniz.
Dik yamaçları ve muhteşem orman örtüsü ile Alplerin güzelliğini geride bırakan, Trabzon a 99 km ve Çaykara ilçesine 19 km uzaklıkta, deniz seviyesinden 1090 m yükseklikte bulunan Uzungölün muhteşem manzarası eşliğinde kahvaltı ile güne başladıktan sonra, Karadeniz turu ile gününüze renk katabilirsiniz.

TOPLAM