Gezinoks.com

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Aranıyor

Kurumsal

Bolu Otelleri

Bolu Otelleri Ve Sunduğu Seçenekler

Bolu Otellerinin Konum Avantajları

            Misafirlerine doğa ile iç içe manzara sunan bolu otelleri sıklıkla tercih ediliyor. Türkiye'nin mega kenti olan İstanbul'a sadece iki saat uzaklıkta olan bu güzide şehirde tatil yapmak ve konaklamak konum avantajları sayesinde de tercih edilme sebebi. Aynı zamanda Abant ve Yedigöller gibi çok edilen yerlere yakın olması da konum olarak bu otelleri cazip kılmaya devam ediyor.

Bolu Otellerinde Yer Alan Standart Odalar

            Araştırmalarını internet üzerinden bolu ucuz otel olarak yapan tüm müstakbel konuklar standart odaları tutma ayrıcalığına sahip olmaktalar. Standart odalar tüm konaklama taleplerini yerine getirecek çeşitli eşyalar ve gereçler ile dekore edilmiştir. Tek ve çift kişilik yatak seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda son zamanlarda otellerin sunmakta olduğu yastık menüleri bolu otelleri için de geçerlidir. Tamamen misafirlerin konforuna yönelik yumuşak- sert ve orta sertlikte yastıklar oda servisinden talep edilebilir.

Bolu Otellerinde Yer Alan Lüks Odalar

            Bolu otellerinde balkonlu, doğa ve göl ile iç içe manzaralı odalar mevcuttur. Biraz daha fazla ödeyerek bu lüks odalarda istenildiği kadar kalınabilir. Aynı zamanda odaların içerisinde yerli ve yabancı yayınları yapan uydu kanalları da kullanıma açıktır. Yaz ve kış mevsimlerinde havayı dengeleyen filtreli klimaların yanı sıra havlu ve bornoz setleri de misafirlere özel olarak takdim ediliyor. Bolu otellerinde bir yıldızlıdan beş yıldızlıya kadar geniş bir seçme şansı da misafirlere bırakılmıştır. Lüks odalarda emanet kasası ve elektronik anahtar sistemleri de bulunuyor.

Bolu Otellerinin Fiyatları

            Her bütçeye ve birikime uygun bolu otel fiyatları hem bireysel hem de ailecek yapılan tatil planları için idealdir. Aynı zamanda erken rezervasyon yaptıran kişiler kampanyalı fiyatlardan da faydalanabilir. Hafta sonu paketleri ve iş seyahati paketleri de İstanbul otellerinde olduğu gibi Bolu otellerinde de mevcuttur. 

TOPLAM