Çanakkale Otelleri

  
  Çanak Hotel

  Çanak Hotel Çanakkale

  0 - 6 Yaş Ücretsiz

  Doğal güzelliği ve tarihi zenginliği ile dikkat çeken Çanakkale’de hizmet
  Oteli incele »

  111.76 TL
  %5 İndirim
  106.17 TL
     
  Kule Hotel

  Kule Hotel Çanakkale

  KULE TERAS Çanakkale Boğaz’ının tarihi dokusu ve muhteşem manzarasını gören iki
  Oteli incele »

  179.93 TL
  %15 İndirim
  152.94 TL
   

  Çanakkale'de En Uygun Oteller ve Fiyatları

  Çanakkale, Kuzey Ege'de boğaza kıyısı olan ve geçiş noktasında bulunan bir şehirdir. Hem doğası hem de tarihi geçmişi ile Çanakkale, mutlaka görülmesi gereken illerin başında gelmektedir. Plajları, deniz ürünleri, zeytinyağı ve peyniri ile kendine has çekici bir havası bulunan Çanakkale, yerli ve yabancı turistler için uygun konaklama seçeneklerine sahiptir. Çanakkale otel fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak ve en uygun tercihi yapmak için siz de sitemizi inceleyebilirsiniz. 

  Çanakkale'de Nerede Kalınır

  Fiyatları bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte Çanakkale otelleri daha çok şehir merkezinde ve Assos, Bozcaada, Eceabat ve Kaz Dağları gibi bölgelerde yoğunluktadır. Deniz ya da dağ konseptli konaklama seçeneklerine uygun olarak alternatifler bulunmaktadır. Birçok tatil beldesinin aksine Çanakkale ucuz otel bulma konusunda uygun bir şehirdir. Sezona göre değişiklik gösterse de genellikle her bütçeye hitap eden fiyat imkanları sunulmaktadır. 

  Çanakkale'de Görülecek Tarihi Yerler

  Çanakkale'de ilk görülecek yerlerin başında Gelibolu'da bulunan şehitlik gelmektedir. Burada yaşanan savaşın izlerini hala görmek mümkündür. Arıburnu, Conkbayırı, Anafartalar gibi bölgeleri rehber eşliğinde gezerek tarihleri ile ilgili bilgi almak mümkün olmaktadır. Antik Yunan medeniyetine ait Truva şehri de Çanakkale'de en fazla turist çeken alanlardandır.

  Meşhur Truva Atı şehrin simgesi haline gelmiştir. Bundan başka Fatih Sultan Mehmet döneminde yaptırılan Kilitbahir Kalesi de konumu ile büyüleyici görünmektedir. Assos antik kenti ve Behramkale tepesi de muhteşem manzarası ile cezbedici görünmektedir. Bozcaada ve Gökçeada ise Rum evleri, arnavut kaldırımlı sokakları, üzüm bağları ve ev yapımı şarapları ile unutulmaz tatil seçenekleri arasındadır. Ayrıca şehir merkezinde bulunan Aynalı Çarşı tatili bitirmeden muhakkak gezilmesi gereken yerlerdendir. Buradan alınacak küçük hediyelik eşyalar ile tatile dair minik hatıralar edinmek mümkündür.

  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım