Talep Formu
x
Çeşme Alaçatı Kuşadası Pamukkale Turu (2 Gece Otel Konaklama)
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Çeşme Alaçatı Kuşadası Pamukkale Turu (2 Gece Otel Konaklama)

Yurtiçi Turları İstanbul
 • 4 Gün 3 Gece
 • 30 Eylül 2021 - 11 Kasım 2021 arası 6 tur
 • Paylaş

Tur Programı

Gün Hareket / Gece Yolculuğu 30 Eylül Perşembe

22.00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü 
22.30 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü 
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü  
23.30 Kartal Köprüsü Altı (E 5 Ankara İstikameti)  
00.00 Çayırova Mc Donald ‘s Önünden 
 

Gün İzmir - Kordon -Çeşme – Ilıca – Alaçatı – Alaçatı Yüzme Molası 01 Ekim Cuma

Bursa – Balıkesir güzergahını takip ederek, gece yolculuğumuz ile İzmir’e hareket ediyoruz. İzmir Konak Meydanı (panoramik), Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağı, Asansör (panoramik) gezilerimiz sonrasında Çeşme`ye hareket ediyoruz. Çeşme`de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydan'da serbest zamanımızın ardından Ilıca`ya geçiyoruz. Burada özel bir plajda (giriş, şezlong, şemsiye ekstra) serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için yüzme molamızın (Hava şartları müsait olduğu takdirde) ardından Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Alaçatı`nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz Alaçatı Pazarı, Alaçatı`nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kuşadası’nda bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Yol üstü tesislerde ekstra olarak alınacaktır.  
Öğle Yemeği: Çeşme’de rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Sözer Hotel - Hitit Otel - Suhan Seaport - Surtel - My Aegean Star Otel , Ania Garden Hotel vb.Oteller
Rota: İstanbul – Bursa - İzmir – Çeşme - Ilıca – Alaçatı – Kuşadası / 760 km

Gün Efes Antik Kenti – Meryem Ana Evi- Şirince – Kuşadası 02 Ekim Cumartesi

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, antik dünyanın en önemli uygarlık, kültür, bilim ve sanat merkezi olan Efes Antik Kenti`ne hareket ediyoruz. Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra noktalarını geziyoruz.  Efes Antik Kenti gezisi sonrasında, Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana'nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında, şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk`a geçiyor. Burada Selçuk panoramik şehir turu yapıyoruz. Ayasuluk Kalesi ve Tepesi’ni panoramik gördükten sonra otelimizde dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası şehir ve barlar turuna (Ekstra) gidiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir 
Öğle Yemeği: Selçuk’ta rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama:Sözer Hotel - Hitit Otel - Suhan Seaport - Surtel - My Aegean Star Otel , Ania Garden Hotel vb.Oteller
Rota: Kuşadası – Efes Antik Kenti – Meryem Ana Evi – Şirince – Kuşadası / 70 km

Gün Pamukkale - Hierapolis Antik Kenti – Karahayıt – Tekstil Mağazaları 03 Ekim Pazar

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş ve bembeyaz travertenleri ile insanı büyüleyen Pamukkale’ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra Hierapolis Antik Kent (Nekropol, Sütunlu Cadde, Domition Kapısı, Karbondioksit Havuzu, Tiyatro), Karahayıt Köyü ve Pamukkale Köyü gezilerini yapıyoruz. Ardından kendine has kırmızı renkli şifalı termal suyun ve termal çamuru ile sağlık kaynağı Karahayıt (Kırmızı Su) bölgesini geziyoruz. Gezilerimiz sonrası Pamukkale’ye veda ediyoruz. Pamukkale ve Denizli’nin en dünyaya ihraç ettiği ve birbirinden çeşitli ürünlerinin sergilendiği Tekstil Mağazasında vereceğimiz alışveriş molası sonrasında İstanbul’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Akşam geç saatlerde siz değerli konuklarımızı, bir sonraki Gezinoks gezilerinde buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir 
Öğle Yemeği: Kuşadası’nda rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yol üstü tesislerinde, ekstra olarak alınacaktır. 
Rota: Kuşadası – Pamukkale – Bursa - İstanbul / 790 km
 

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  *  Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama                
  *  Lüks Otobüsler İle Ulaşım                
  *  Profesyonel Kokartlı Rehber İle Çevre Gezileri                         
  *  Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı             
  *  Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği 
  *  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
   

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  *  Tüm Öğlen Yemekleri            
  *  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  *  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri    
  *  Tüm Özel Harcamalar      
  *  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
   

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
30 Eylül 2021 - 03 Ekim 2021
880,00 749,00 690,00 Ücretsiz 420,00 620,00 ₺
07 Ekim 2021 - 10 Ekim 2021
880,00 749,00 690,00 Ücretsiz 420,00 620,00 ₺
14 Ekim 2021 - 17 Ekim 2021
880,00 749,00 690,00 Ücretsiz 420,00 620,00 ₺
21 Ekim 2021 - 24 Ekim 2021
880,00 749,00 690,00 Ücretsiz 420,00 620,00 ₺
04 Kasım 2021 - 07 Kasım 2021
880,00 749,00 690,00 Ücretsiz 420,00 620,00 ₺
11 Kasım 2021 - 14 Kasım 2021
880,00 749,00 690,00 Ücretsiz 420,00 620,00 ₺

Genel Şartlar

Gezi süresi 3 gece 4 gündür. Turumuz 2 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0–6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar İade edilemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer veya ikişer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir. Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Gezinoks’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezinoks’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Gezinoks’un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında Turu 72 saat önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezinoks’da saklıdır. Turun iptali durumunda Gezinoks iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze Kart
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu ücret karşılığında alınabilir.

İndirimli Müze Kart
T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu ücret karşılığında alınabilir.

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

İklim Şartları
Ilıman Akdeniz iklimi hakimdir. Kışları yağışlı ve ılık, yazlar ise sıcak ve kurak geçer. Nem oranı çok düşüktür. Kış aylarında ortalama hava sıcaklığı 10°C-15 °C civarındadır. Yaz aylarında ise ortalama sıcaklık 25°C ile 30°C arasında değişir. Hava sıcaklığı yaz aylarında 40°C kadar çıkabilmektedir. 

Ulaşım Araçları
Travego & Tourismo MERCEDES – Man Fortuna 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör.
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi , cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MINIBUSLER -- VW VOLT 12+1 veya 16 + 1 Koltuk, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı
MERCEDES SPRINTER 12 + 1 veya 16 +1 koltuk, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Not:: Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir.
 

İlginizi Çekebilir

1.498,00

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.