Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Doğa Otelleri kategorisinde 31 tesis bulundu

Doğa Otelleri

Ülkemiz doğa otelleri kapsamında oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Dinlenmek, doğayla baş başa olmak ve temiz hava almak isteyenlerin ilk tercihi doğa otelleri olmaktadır. Doğa otellerini diğerlerinden ayıran en büyük özellik tamamen doğa ile iç içe olmalarıdır. Doğa otelleri içinde yer alan yeşil renkler sizi huzura davet edecektir.

Doğa Ve Aile Otelleri Hakkında

1- Doğa otelleri ülkemizin pek çok bölgesinde bulunmaktadır. Örneğin Bolu - Abant, Bursa - Uludağ, Datça, İstanbul Ağva otelleri gibi.

2- Doğa otellerinin en güzel yanı odaların manzaraya karşı olmasıdır. Hatta bazıları jakuzili oteller olarak adlandırılır.

3- Jakuzili oteller odalarını genellikle manzaraya karşı düzenlemiştir.

4- Doğa otelinde ailenizle gönül rahatlığı ile tatil yapabilirsiniz. Bu oteller aile otelleri olarak da adlandırılır.

5- Aile otelleri sayesinde sevdiklerinizle beraber dinlenmek, doğa ile baş başa kalıp kafa dağıtmanız için uygun otellerdir.

6- Doğa otelleri yeşilin her tonunu barındıran yılın her mevsimi tatil yapabileceğiniz yerlerdir.

7- Doğa otelleri tamamen şehrin gürültüsünden uzak yerlerde yer almaktadır.

8- Doğa otellerinde nasıl bir manzaraya uyanmak istemeniz tamamen size bağlıdır. İsterseniz bir göl, nehir kenarında ya da uçsuz bucaksız bir ormanın içinde.

Doğa Otellerine Tatil İçin Ne Zaman Gidilir?

Doğa otellerinde tatil yapmak için belli bir zaman yoktur. Doğa otellerinde dört mevsim tatil yapılmaktadır. İsterseniz kışın kar yağdığında kendinizi bembeyaz bir doğaya bırakabilirsiniz. İsterseniz bahar aylarında taze çiçek kokularıyla doğa yeşille buluştuğunda. Ne zaman tatil yapmak istemeniz tamamen kendinize bağlıdır. Ülkemizde her mevsim misafirlere en iyi şekilde ağırlamak için her bölgede sayısız doğa oteli bulunmaktadır. Sizde istediğiniz doğa otelini gezinoks.com sitesinden bulabilirsiniz. Kampanyalı ve size uygun otel fiyatlarından yararlanarak doyasıya bir tatil yapabilirsiniz.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.