Edirne Otelleri

Kayıtlı Otel Bulunamadı

Edirne Otelleri Yeni Misafirlerini Bekliyor 

Tekirdağ ve Kırklareli ile birlikte Trakya'nın incisi kabul edilen Edirne aynı zamanda tarihi yapıları ile de göz kamaştırıyor. Bu önemli ve güzide şehrimizde hem dinlenmek hem de tarihi bir gezi planlamak isteyenlere edirne ucuz oteller kapsamında seçenekler de sunulmaktadır. Başta erken rezervasyon olmak üzere kendilerine arz edilen kampanyaları değerlendiren bireyler ve aileler dopdolu bir tatil fırsatında seçimlerini yapıyorlar. 

Edirne Otellerinde Standart Oda Tercihleri 

Odaları ile de alternatifler sunan edirne otelleri standart odalara da sahiptir. Fiyat açısından son derece uygun olan bu odalar tek kişilik olup içerisinde yastık menüsü de bulunmaktadır. Her otelin olmazsa olmaz avantajlarından biri olan oda servisi hizmetlere standart odalar için de geçerlidir. Bir hafta gibi uzun soluklu konaklamalarda yarı yarıya varan kampanyalı fiyatlar misafirlere sunulmaktadır. 

Edirne Otellerinde Aile Odası Seçenekleri 

Edirne otellerinde yer alan aile odası seçenekleri üç ve dört kişilik aileler için ideal konumdadır. Bir çift kişilik yatak dışında iki adet ayrı ayrı çocuk yatakları da bu odalarda bulunuyor. Aynı zamanda son derece ferah ve havadar olan bu odalarda bir evden beklenen tüm hizmet koşulları da konforlu bir şekilde sunulmaktadır. Yaz ve kış aylarında çalıştırılmak üzere klimalar, bornoz ve havlu takımları, uydu kanalları ve balkonları ile birlikte aile odası seçenekleri uzun zamandan sonra ilk defa birlikte tatil yapacak aileler için standart ölçülere sahiptir. Aynı zamanda edirne otel fiyatları her cebe uygun olmasıyla biliniyor. 

Edirne'de Tatil Yapma Fırsatı 

Edirne'de hem konaklayıp hem de tarihi bir gezi düzenlemek mümkün. Başta Selimiye Cami olmak üzere Eski Cami ve de Üç Şerefeli Cami de gezip görülecek yerler arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra Sultan II. Bayezid Külliyesi de Edirne'de tatil yapmak isteyenlerin uğrayacağı adresler arasında. 


HAKKIMIZDA

Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0850 532 2018
Biz Sizi Ayaralım