Hatay Otelleri

  

  Hatay'da En Uygun Oteller

  Akdeniz Bölgesinde bulunan Hatay şehri, ılıman havası sayesinde hem yaz hem de kış aylarında turistleri ağırlamaktadır. Ülkemizin en hoşgörülü ve en kozmopolit şehirlerinden biri olarak bilinen Hatay, insanları yanında tarihi, doğası ve yemek kültürü ile de görülmesi gereken şehirlerden biri olarak tavsiye edilmektedir. Tarihin en eski dönemlerinden itibaren önemli bir medeniyet merkezi olan Hatay boyunca yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Hatay otel fiyatları bakımından da pek çok seçenek sunarak misafirlerine uygun konaklama imkanı sunmaktadır.

  Hatay'da Nerede Kalınır 

  Hatay'da konaklamak isteyen misafirler için şehir merkezi ile İskenderun ilçesindeki oteller uygun olmaktadır. Hatay ucuz otel bulma konusunda uygun bir şehir olmasının yanında, daha lüks tatil arayan misafirler için de seçeneklere sahiptir. Keyifli bir tatil geçirmek için bu seçeneklerden size en uygun olanı seçerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  Hatay' da Görülmesi Gereken Yerler

  Şehir merkezinde bulunan Hatay Arkeoloji Müzesi medeniyet izlerinin sergilendiği ve dünyaca ilgi gören bir yer olarak muhakkak görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Bunun yanında Hristiyanlar için çok önemli bir merkez olan ve Hz. İsa'nın havarileri tarafından kurulduğuna inanılan St. Pier Kilisesi de görülmeye değer dini ve tarihi mekan olma özelliği taşımaktadır. Şehir merkezinde bulunan Habib-i Neccar Camii, Şeyh Ahmet Kuseyri ve Ulu Camii de dini yapılar içinde görülmesi gereken yerlerdendir. Hatay şehir merkezinde gezinti yapıldığı sırada Uzun Çarşıyı görmek bakır, baharat ve defne sabunu gibi Hatay'a özgü alışverişler yapmak açısından fırsatlar sunmaktadır. Eşsiz doğası ile Harbiye şelaleleri de bu şehrin en özel yerlerinden biri olarak övgüyü hak etmektedir.

  Hatay'da Deniz Ve Termal Turizmi

  Hatay, plajları ve tertemiz, ılık denizi ile de görülesi yerlerdendir. Samandağ plajları ile Arsuz ve Gülcihan plajları tatilcileri muhteşem denizi ile buluşturmaktadır. Hatay otelleri arasında yazları en fazla bu bölgedekiler ilgi görmektedir. Termal oteller ise Erzin ve çevresinde yoğunlaşmaktadır.

   


  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım