• info@gezinoks.com
  • +90 850 532 20 18

Menü

Büyük Anadolu Girne Hotel


.
.


Genel Bilgiler

 

70 adet zariflikle döşenmiş odalarımız 10 adet yeni teknoloji ve özel olanaklarla döşenmiş suit odalarımız, iş yada zevk için seyahat eden seçkin misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunmasının yanısıra sigara içilmeyen katlar ve odalarımızla da misafirlerimize hizmet vermektedir.

 

Standart odalar : Standart odalarımız, günümüzün iş gezginleri için gerek konfor ve dizayn bakımından gerekse son teknolojiyle donatılmış yapısı bakımından gerekli konforu sağlamakla beraber ücretsiz kablosuz internet servisi de sağlamaktadır.

Köşe Suitler : Büyük Anadolu Girne hotel, büyük bir titizlikle döşenmiş ve iş imkanları için elverişli çeşitli köşe suitlere sahiptir.

Senior Suitler : Son nokta stil ve konforu sunan, senior suitler geniş yaşam alanları, lüks olanakları ve hizmetleri ile tam bir konfor sağlar. Doğal kumaşlar ve en yüksek kalitede malzeme daha sofistike bir tasarımı ve kentsel zerafeti yansıtmaktadır.

 

Restaurant & Barlar

Anadolu restaurant, Türk ve Avrupa mutfağı başta olmak üzere İtalyan,Fransız ve Alman mutfaklarından oluşacak şekilde hem sabah kahvaltısı hem de akşam yemeği olarak geniş büfe seçeneğiyle hizmet sunmaktadır.

Lobby bar, resepsiyonun yanında yer alan çağdaş bir lounge bar olarak yüksek kalite ve zarafeti sunduğu kaliteli ve şık içecekler eşliğinde muhteşem sunumlarıyla ve güzel müzikler eşliğinde siz değerli misafirlerimize hitap eder.

Snack bar, yeni dekore edilmiş ve havuz manzaralı büyük pencereleri sayesinde daha da çekici bir özellik kazanmıştır. Rahat ve ferah açık mekanı sayesinde bu restaurantımız Akdeniz mutfağının seçkin yemek çeşitleri ve geniş ve eğlence anlayışını bir arada yaşatmaktadır.

 

2018 Yılı itibari ile tesisde renovasyon çalışması başlayacak olup Kahvaltı servis tabağı ile servis edilecektir.

 

Otel Konsepti

 

Oda Kahvaltı :

Sabah kahvaltısı açık büfe olarak servis vermektedir.

 

Yarım Pansiyon :

Sabah ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis vermektedir.

 

Kış sezonu dolayısıyla akşam büfe saatleri 18:30 – 21:00 olarak değiştirilmiştir.

 

 

 

Tüm yıl boyunca hizmet veren tesislerin bazılarında; 01.04 - 31.10 tarihleri arası konaklamalarda Yaz Konsepti, 01.11 - 31.03 tarihleri arası konaklamalarda ise Kış Konsepti uygulanmaktadır. Yaz ve Kış konseptlerinde farklılıklar olabilir. Detaylı konsept bilgisi veya ücretli - ücretsiz hizmetlerle ilgili bilgileri ofislerimizden, kataloglarımızdan veya satış danışmanlarımızdan alabilirsiniz.