Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler

Karayipler Turları toplam 0 tur bulundu

Cruise Turları / Karayipler Turları için merkez ofisimizle iletişime geçmenizi rica ederiz.


Telefon : +90 850 532 20 18 E-Posta : info@gezinoks.com

Karayip Turları

İnsanlar dinlenme, gezme, yeni yerler ve alanlar keşfetmek için tatil yapmaktadırlar. Bununla beraber hem konaklama hem de tur çeşitleriyle birçok alternatif sunulmaktadır. Bu anlamda özellikle tur seçimleri yapan kitleler oldukça fazladır. Turlar yeni yerler keşfetme adına oldukça ideal bir seçenektir. Bununla birlikte birçok alternatif tur seçenekleri bulunmaktadır. Çeşitli turlar ile farklı yerleri görmek mümkündür. Bu bağlamda, en çok tercih edilen Karayip turlarının fazlaca müşteri kitlesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gezinoks.com web sitesi ile Karayip turları hakkında detaylı bilgi almak oldukça kolaydır. Aynı zamanda 7/24 sunduğu canlı destek hizmeti ile de oldukça başarılı bir hizmet vermektedir.

Karayip Turu Nedir?

Karayipler Florida'nın güneyinden başlayarak Venezuela'nın kuzeyine kadar uzanan bir yolculuktur. En güzel tatil ortalarından biri olan bu tur oldukça talep görmektedir. Aynı zamanda oldukça rağbet gören Karayipler turları, fiyat aralığı ile de müşterilerini memnun etmektedir. Bunun dışında konaklama imkanı da olan Karayip gemi turları aile olarak da keyifle yapılabilecek turlar arasında yerini almaktadır. Her bütçeye uygun bir sisteme sahip olan bu tur, dünya turları arasında sevilen bir tur haline gelmektedir.

Karayip Gemi Turu Fiyatı Nedir?

Karayip turunun fiyat aralığı oldukça makuldür. Özellikle bu konuda talep gören bir özelliği mevcuttur. Fiyat aralığı konaklama gününe göre değişmektedir. Detaylı açıklama için gezinoks.com adresinden bilgi almak mümkündür. Bununla birlikte Karayip cruise turları tam veya yarım pansiyon şeklinde de değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda Karayip gemi turları doğa güzelliği ile dikkat çekmektedir. Tur sevenler için güzel bir başlangıç olmakla beraber fiyat anlamında da kolaylık sağlanabilmektedir. Ödemeler ise nakit veya kredi kartı ile gerçekleşebilmektedir.

Karayip Cruise Turu

Karayip turu keyifli olmakla beraber keşif anlamında ve konforlu arayanların tercih nedeni olmuştur. Aynı zamanda oldukça talep gören Karayipler turları, vize istemeyen bir tur seçeneğidir ancak Kuzey Amerika yolculuğuna çıkılacak ise burada vize istenebilmektedir. En yoğun turlardan biri olduğu için erken rezervasyon yaptırmak daha iyi olacaktır. Bununla birlikte Karayip cruise turları yağış alan bir bölge olmadığından oldukça rahat bir tatil olacaktır.

 

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.