Kartepe Otelleri

Kayıtlı Otel Bulunamadı

Kartepe Otelleri

İstanbul'a bir saat mesafede olan Kartepe, doğal güzellikleri ve kayak merkeziyle yoğun şehir hayatından kaçmak isteyenlerin ve doğa sporlarına meraklı olanların en popüler uğrak yerlerinden biridir. Her mevsimde konuklarını ağırlayan Kartepe'de özellikle sonbahar ve kış aylarında yoğunluk artmaktadır. Sık ve gür ormanlarla kaplı olan Kartepe, bahar aylarında doğa yürüyüşü, ATV gezintileri, paintball, dağ bisikleti, binicilik gibi aktivitelere, kış aylarında da kayak sporlarına imkan vermektedir. 

Görülmesi Gereken Yerler

  Marmara bölgesinin Uludağ'dan sonra en çok rağbet gören kayak merkezi olan Kartepe, 1800 metre yüksekliğiyle Samanlı dağlarının en yüksek üçüncü noktasıdır. Burada zorluk derecesine göre dört ayrı pist bulunmaktadır. Buradaki kayak merkezinde snowboard, kar gözlüğü, kar kıyafetleri gibi ekipmanları kiralama imkanı mevcuttur. Yakın çevrede görülmesi gereken yerler arasında doğal güzelliğiyle huzurlu bir ortam sunan Sapanca Gölü, lezzetli serpme kahvaltılar edebileceğiniz ve kiremitte alabalık yiyebileceğiniz Maşukiye, piknik alanları ve yürüyüş parkurunda gezebileceğiniz Eşme, tarihi güzellikleriyle Köseköy dikkat çekmektedir. Ayrıca Kocaeli merkezine gitme imkanı olanlar için Osman Hamdi Bey müzesi ve 2. Abdülhamit'in tahta çıkışının 25. yılında yaptırdığı saat kulesi görülmesi gereken yerler arasında.

Kartepe Otelleri

  Kartepe'de 20'den fazla otel ve konaklama tesisi bulunmaktadır. Ağırlıklı kış ayları olmak üzere yılın dört mevsiminde ziyaret edebileceğiniz Kartepe otelleri sadece oda, oda kahvaltı veya yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Buna bağlı olarak Kartepe otel fiyatları kış sezonunda diğer sezonlara göre daha yüksektir. Ayrıca her otelin hizmet konsepti farklı olduğu için bu doğrultuda fiyat politikası uygularlar. Kayak otelleri olarak hizmet veren bir adet tesis bulunmaktadır. 

  Kartepe'ye bölgesinde bulunan otellere www.gezinoks.com sitesinden ulaşabilir. Yüzlerce sistemden taranan en uygun fiyatları karşılaştırarak tatil satın alabilirsiniz. Ayrıca dönemsel olarak sunulan fırsat ve indirimlerden de yararlanabilirsiniz. 


HAKKIMIZDA

Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0850 532 2018
Biz Sizi Ayaralım