Gezinoks.com

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Aranıyor

Kurumsal

Kayak Otelleri

Kış Tatili İçin En Uygun Kayak Otelleri

Kar, soğuk kış günlerini unutulmaz hale getiren ve eşsiz manzaralar oluşmasına neden olan muhteşem bir doğa olayıdır. Birçok insan, kar yağışını bir eğlence unsuru olarak görmekte ve bundan inanılmaz keyif almaktadır. Kış mevsimini hem eğlenmek hem de spor yapmak için bir fırsat olarak gören çoğu insan kış tatilleri için kayak otellerini tercih etmektedir.

Kayak Otellerinde Fiyatlar

            Özellikle sömestri tatilinde çocuklarına sürpriz yapmak isteyenler için kayak otelleri çok cazip bir seçenek olarak görülmektedir. Kayak otelleri fiyatları bakımından bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte herkes için uygun alternatifler bulunabilmektedir. Yurdumuzun birçok yerinde kayak otelleri mevcut olmakla birlikte Marmara Bölgesi otelleri lider durumdadır. Kayak otelleri içinde en fazla tercih edilen Uludağ'da üst gelir grubuna hitap eden oteller yanında ucuz kayak otelleri de bulunmaktadır. Siz de kış tatilinizde kendinize en uygun kayak otellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kayak Otelleri Önerileri

Kar tatili denilince ilk akla gelen bölge Uludağ olmaktadır. Bu bölgedeki zeminin uygunluğu ve karın kalitesi kayak yapmak açısından doğru özelliktedir. Bursa Uludağ otelleri kış boyunca yoğun ilgi görmektedir. İstanbul'a yakın olması sebebiyle tatilcilerin rahatlıkla ulaşımı sağlanmaktadır. Kocaeli ilinde bulunan Kartepe kayak otelleri de son yıllarda oldukça ilgi görmektedir. Bolu ilinde bulunan Kartalkaya, yıllardır en fazla tercih edilen bölgelerden biridir. Eşsiz manzara ile büyüleyici bir görüntüsü olan Kartalkaya kayak otelleri ile kış aylarında misafirlerini ağırlamaktadır. Kayseri Erciyes kayak otelleri ulaşım rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Bu bölgedeki gelişmiş pistler de kayak düşkünlerine avantajlar sağlamaktadır. Erzurum Palandöken ise kayak turizmi açısından yeni sayılabilecek tesisleri ile son yıllarda öne çıkmış olması yanında en uzun kayak pistine sahip olması sebebiyle oldukça iddialıdır.

TOPLAM