Sırala
Filtrele
Sonuçları Filtrele
Uygula
  Popüler TurlarEn Yakın TarihFiyata Göre ArtanFiyata Göre Azalan
  Uygula

  Gezinoks İle Likya Turları

  Likya bir bölgeye verilen isimdir. Bu bölge Antalya'nın batısında Muğla'nın Güneydoğusunda yani Teke yarımadasında yer alır. Likyalılar tarafından kurulmuştur. Likyalılar demokratik birliği ilk kurmuş medeniyet olarak bilinmektedir. Tarihsel açıdan çok önemli bir yere sahip olan Likya, kalıntıları ve doğası ile tarihe gösterişli bir yolculuk yaptırmaktadır. Likya bölgesi bir federasyon gibidir. Burada birçok antik kent yer almaktadır. Likya, ışık ülkesi anlamına gelmektedir. Işık ülkesini Likya turları ile gezmek mümkündür.

  Likya Turları

  Likya özel tarihi dokusu ile ülkemizin her yerinden ziyaret edilen bir mekandır. Buradaki antik kentsel yapılar, tarihe ilgi duyan herkesin ilgi odağı olmasını sağlar. Tüm dünyadan da Likya bölgesine araştırmacı ve turistler gelmektedir. Anadolu da yer alan pek çok harika bölgeden biri olan Likya, tarihi kadar doğal özellikleri ile de dikkat çeker. Likya yolu denilen rota üzerinde pek çok antik kent kalıntısı bulunmaktadır. Bu bölge ciddi bir tarihi doku cennetidir. Bu nedenle pek çok insan Likya'yı gezip görmek ister.

  Likya ya ülkemizden pek çok gezi yapılmaktadır. Bu geziler otobüslü Likya turları veya konaklamalı Likya turları şeklinde olabilir. İstanbul kalkışlı Likya turları için gezinoks.com yanınızdadır. Bu turlarla ilgili pek çok organizasyon türü olabilmektedir. İstenirse konaklamalı ayarlanabilen turlarla tüm Likya bölgesini gezmek mümkündür. Bu turlar boyunca bölgenin tarihi yapısı hakkında bilgi sahibi rehberlerle gezi tamamlanır. Rehberler aracılığı ile tarihinin özelliklerini detaylı öğrenmek mümkündür.

  Gezinoks İle Likya Turları

  Sitemiz pek çok gezi için düzenlediği turlarla ilgi çekmektedir. Günübirlik geziler, turlar, konaklamalı turlar bizim uzmanlık alanımızdır. En uygun şekilde otobüslü Likya turları ya da konaklamalı Likya turları için sitemizi inceleyiniz. Tarihi ve doğal güzellikleri ile Likya, insanların gezmekten ve görmekten keyif alacağı bir beldedir. Bu bölge turizm için gerçekten önemlidir. Özellikle araştırmayı ve geçmişi öğrenmeyi seven kişiler için Likya yolu vazgeçilmezdir. Keşfetmenin dayanılmaz büyüsü ile insanlar Likya'ya doğru çekilmektedir.

  Likya gezisi için ister ailenizle ister arkadaşlarınızla tur ayarlayabilirsiniz. Bu turlar size tarihi ve doğal güzelliklerin tadını ailenizle veya arkadaşlarınızla çıkarma imkanı sunar. Tanımadığınız kişilerden oluşan bir tura katılarak da beldeyi gezebilirsiniz. Böylece hem yeni insanlar tanımış hem de yalnız bir gezi yaşamamış olursunuz. Tur gezileri sosyalleşme açısından da oldukça etkilidir.

  Fırsatları Kaçırma!

  Gezinoks`un birbirinden avantajlı indirimlerinden haberdar olmak ve kampanyalarını kaçırmamak için bültenimize kayıt olun...

  Yeniliklerden haberdar ol!

  Uçak Bileti Aranıyor...
  LÜTFEN BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİN En ideal uçuş biletini sizin için araştırıyoruz.
  Otel Aranıyor...
  LÜTFEN BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİN Eşsiz tatil deneyimi için en ideal otel alternatiflerini araştırıyoruz
  Tur Aranıyor...
  LÜTFEN BİRKAÇ SANİYE BEKLEYİN Seyahat planınıza en uygun turları belirlemek için araştırıyoruz