Talep Formu
x
Likya Turu 5 Tekne Turu Dâhil (4 Gece Otel Konaklama)
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Likya Turu 5 Tekne Turu Dâhil (4 Gece Otel Konaklama)

Yurtiçi Turları İstanbul
 • 6 Gece 7 Gece
 • 07 Ağustos 2021 - 17 Ekim 2021 arası 16 tur
 • Paylaş

5 Tekne Turu Dâhil 
(Dalyan Tekne Turu – 12 Adalar Tekne Turu – Kekova Tekne Turu – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Tekne Turu)

 

Tur Programı

Gün Hareket / Gece Yolculuğu 07 Ağustos Cumartesi

22.00 Bakırköy Doğtaş Mağazası Önü 
23.00 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü 
00.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü  
00.15 Kartal Köprüsü Altı (E 5 Ankara İstikameti)  
00.30 Çayırova Mc Donald ‘s Önü
03.30 Bursa Almira Otel Önü
07.30 İzmir Bornova Sapağı – Ege Üniversitesi Girişi Önünden
 

Gün Selçuk – Köyceğiz Gölü – Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı – Göcek – Katrancı Koyu 08 Ağustos Pazar

Bursa – Balıkesir - İzmir güzergâhını takip ederek, gece yolculuğumuz ile Selçuk’a hareket ediyoruz. Susurluk’ta vereceğimiz ilk molanın ardından sabahın erken saatlerinde Selçuk'a ulaşıyoruz. Verilen serbest kahvaltı molasını takiben, Aydın, Çine üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz. Nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz gölünü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli Dalyan Tekne Turunda 2200 yıllık Kral Mezarlarını panoramik görüyoruz. (1. Tekne Turu) Burada rehberimizin yapacağı anlatımlar ve alacağımız fotoğraflar ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya'nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajına ulaşıyoruz. İztuzu Plajında vereceğimiz yüzme molası sonrasın da, tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Yolumuz üzerindeki Göcek'te verilen serbest zaman sonrasında, Katrancı Koyunu fotoğraflayıp Fethiye'de bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

 

Sabah Kahvaltısı: Selçuk’ta tesisler de ekstra olarak alınacaktır.  
Öğle Yemeği: Dalyan’da rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* veya 4* Otel
Rota: İstanbul – Bursa -  İzmir – Köyceğiz – Dalyan – Fethiye / 840 km
 

Gün Babadağ Yamaç Paraşütü - Fethiye Marina – 12 Adalar Tekne Turu – Tavşan Adası – Kızıl Ada – Göcek Adası – Yassıcalar Adası – Zeytinli Ada – Tersane Koyu – Domuz Adası – Katrancı Koyu – Ölüdeniz – Belcekız Plajı – Kayaköy 09 Ağustos Pazartesi

Otelde alacağımız kahvaltı öncesi (dileyen misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan (Ekstra) Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölü Deniz'e tekrar âşık olacaksınız. 
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Fethiye Marina’ya hareket ediyoruz. Fethiye Marina da bizleri bekleyen teknemize biniyor ve 12 Adalar Tekne Turumuza başlıyoruz.  (2. Tekne Turu) Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. (Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Ada, Tersane Koyu, Domuz Adası) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye Marina'ya ulaşıyoruz. Bu güzel mavi yolculuğun ardından bir başka şahane plaja, Ölüdeniz’e ve Belcekız Plajına doğru yol alıyoruz. Bu güzel plajın tadını çıkarttıktan sonra eski bir Rum köyü olan ve hayalet köy olarak geçen Kayaköy'e gidiyoruz. 1924 mübadele yıllarında terk edilen bu köyde rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Kayaköy gezimiz sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ile Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide rehberimiz ile buluşuyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir 
Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne Turunda Menü ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* veya 4* Otel
Rota: Otel -  Fethiye Marina – Ölüdeniz – Kayaköy - Otel / 40 km
 

Gün Xanthos Antik Kenti – Harpy Anıtı – Kalkan- Kaputaş Plajı – Kaş – Kekova Tekne Turu – Simena Köyü – Kekova Adası – Hamidiye Koyu – Esmeralda Koyu – Tersane Koyu 10 Ağustos Salı

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, antik çağdaki Likya devletinin başkenti ve 3 oyla temsil edilen Xanthos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde antik kenti dolaşıyoruz. Göreceklerimiz arasında Harpy Anıtı, Antik Tiyatro, Likya Tipi Mezarlar, Antik Yol, Agora, Bazilika. Fotoğraf molaları ardından buradan ayrılarak muhteşem manzaraya sahip Kalkan'a ulaşıyoruz. Güzel manzaraları takiple Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajına geliyoruz. Bu güzel plajda kısa bir yüzme molası vererek Akdeniz'in serin sularının tadını çıkartıyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir). Ardından Kaş'a ulaşıyoruz. Güzel manzarasında verilen fotoğraf molasını takiben, Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyüne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek, Kekova tekne turuna başlıyoruz. (3. Tekne Turu) Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası, denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık Şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Esmeralda Koyu, Tersane Koyu gibi yerler olacak. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile lobide rehberimiz ile buluşarak Fethiye'nin vazgeçilmezi olan Mehtap turuna çıkıyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir 
Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turunda Menü ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* veya 4* Otel
Rota: Fethiye -  Kaputaj Plajı – Kaş – Kekova- Fethiye / 290 km

Gün Fethiye’de Serbest Gün - Ekstra Aktiviteler – Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu ve Yüzme Molaları - Tam Gün Fethiye Dalış Turu ve Yüzme Molaları – Tam Gün Jeep Safari İmkânı 11 Ağustos Çarşamba

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, arzu eden misafirlerimiz yılın yorgunluğunu otelde dinlenerek geçirirlerken, arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen 3 farklı turdan birine katılabilirler. 

 

1. Seçenek: Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra) Otelden aracımızla ayrılıp Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz.  Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuazın ve denizin keyfini çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir. Tekne turunun bitiminde Belcekız sahiline yanaşıp otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz. 

 

2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak ‘İskender’in Mağarası’na ulaşıyoruz. Sonrasında Tlos Antik Kentini görerek, Yakapark’ta öğle yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Devamında Gizlikent Şelalesi gezisi ve Saklıkent Kanyonunda verilen serbest zaman bizleri bekliyor. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde. 

 

3.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS, PADI, SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkânı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimizle Fethiye Gecelerinde eğlenmek için lobide rehberimiz ile buluşma. 

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir 
Öğle Yemeği: Tercih edilen aktiviteye göre ödenen Tur Ücretine Dâhildir
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* veya 4* Otel

Gün Akyaka – Gökova Tekne Turu – Yeşil Deniz – Zeytinli Koy – İnce Kum – Lacivert Koy – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Azmak Çayı – Azmak Çayı Tekne Turu – Âşıklar Yolu – Şirince 12 Ağustos Perşembe

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikâyeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. (4. Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası ve elbette Kleopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılan Kleopatra Plajına gidiyoruz. Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Daha sonrasında gün içerisinde yapacağımız ikinci tekne turuna başlıyoruz. Bu sefer yöre insanın Gayık diye tabir ettikleri kanal teknelerine binerek Azmak Çayı tekne turuna başlıyoruz. (5. Tekne Turu ) Sit alanı olarak tescillenmiş, birbirinden farklı göçmen kuşlara, su samurlarına ev sahipliği yapan, buz gibi sularında balıkların üreme olanağı bulduğu bu muhteşem çay da, pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki ki flora ve faunasını izlerken “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek Âşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek Aydın üzerinden akşamüstü saatlerinde 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve Şarapları ile ünlü Şirince'ye geliyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada akşam yemeklerini alabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra İzmir, Bursa, İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir 
Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turunda Menü ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Şirince’de veya yol üstü tesislerinde ekstra olarak alınacaktır. 
Rota: Fethiye – Gökova – Şirince – İstanbul  / 960 km
 

Gün İstanbul 13 Ağustos Cuma

Sabah erken saatlerde 06.00 – 07.00 saatlerinde İstanbul’a varış. Siz değerli konuklarımızı, bir sonraki Gezinoks gezilerinde buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  *  Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama                
  *  Lüks Otobüsler ile Ulaşım                
  *  Profesyonel Kokartlı Rehber ile Çevre Gezileri                         
  *  Açık Büfe 4 Sabah Kahvaltısı             
  *  Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği 
  * Dalyan Tekne Turu
  * Kekova Tekne Turu
  * 12 Adalar Tekne Turu
  * Gökova Tekne Turu
  * Azmakbaşı Tekne Turu
  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
   

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  *  Tüm Öğlen Yemekleri            
  *  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  *  Müze ve Ören Yeri Girişleri    
  *  Tüm Özel Harcamalar      
  *  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
07 Ağustos 2021 - 13 Ağustos 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
08 Ağustos 2021 - 14 Ağustos 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
14 Ağustos 2021 - 20 Ağustos 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
15 Ağustos 2021 - 21 Ağustos 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
21 Ağustos 2021 - 27 Ağustos 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
22 Ağustos 2021 - 28 Ağustos 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
28 Ağustos 2021 - 03 Eylül 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
29 Ağustos 2021 - 04 Eylül 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
04 Eylül 2021 - 10 Eylül 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
05 Eylül 2021 - 11 Eylül 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
11 Eylül 2021 - 17 Eylül 2021
2.399,00 1.769,00 1.599,00 Ücretsiz 589,00 1.339,00 ₺
19 Eylül 2021 - 25 Eylül 2021
1.800,00 1.499,00 1.400,00 Ücretsiz 450,00 1.190,00 ₺
26 Eylül 2021 - 02 Ekim 2021
1.800,00 1.499,00 1.400,00 Ücretsiz 450,00 1.190,00 ₺
03 Ekim 2021 - 09 Ekim 2021
1.800,00 1.499,00 1.400,00 Ücretsiz 450,00 1.190,00 ₺
10 Ekim 2021 - 16 Ekim 2021
1.800,00 1.499,00 1.400,00 Ücretsiz 450,00 1.190,00 ₺
17 Ekim 2021 - 23 Ekim 2021
1.800,00 1.499,00 1.400,00 Ücretsiz 450,00 1.190,00 ₺

Genel Şartlar

Gezi süresi 6 gece 7 gündür. Turumuz 4 gece otel konaklamalıdır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0–6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar İade edilemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni birer veya ikişer sıra kaydırılarak rotasyon uygulaması gerçekleştirilir. Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Gezinoks’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezinoks’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Gezinoks’un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında Turu 72 saat önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezinoks’da saklıdır. Turun iptali durumunda Gezinoks iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Müze Kart;
Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu ücret karşılığında alınabilir.

İndirimli Müze Kart;
T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu ücret karşılığında alınabilir.
1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü;
Ölüdeniz, Türkiye'de ve Dünya'da ender bulunacak güzellikteki yamaç paraşütü cennetlerinden birisidir. Babadağ’dan yapılan düz bir uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi belki de dünyanın en güzel manzarasını izleme imkânı bulacaksınız. (Ekstra)

Mavi Yolculuk Teknelerimiz;
Dalyan Tekne Turu: 45 kişilik, Standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.
12 Adalar Tekne Turu: 60 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat restoran oturma salonu.
Kekova Tekne Turu: 60 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat restoran oturma salonu.
Kelebekler Vadisi Tekne Turu: 100 kişilik 30 m uzunluğunda 5m genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, soyunma kabini, duş, tuvalet, üst kat güneşlenme alanı, şezlong, alt kat restoran oturma gruplu.
Gökova Tekne Turu: 110 kişilik, 35 m uzunluğunda 5 M Genişliğinde Akdeniz tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, şezlong Alt kat restoran oturma salonu.
Azmak Çayı Tekne Turu: 20 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 m genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında tekne

Programlarımızda Gerçekleştirilen Tekne Turlarımızda Yüzme Molaları İçin Belirttiğimiz Koyların Hangilerinde Mola Verileceğine - Yoğunluk, Rüzgâr Yönü Ve Şiddeti, Berraklık, Denizdeki Akıntı Vb.- Etkenlerden Dolayı Tekne Kaptanı Tarafından Karar Verilir

İklim Şartları;
Muğla ilinde Akdeniz iklimi hüküm sürer. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlıdır. Kıyıdan içeriye gidildikçe kara ikliminin tesiri görülür ve ısı düşer. Kıyılarda kar yağışı görülmez. İç kısımlarda ise senede 1-2 gün kar görülebilir. Sıcaklık +43,7°C ile -12,6°C arasında seyreder. Yağış miktarı 1180 mm ile 775 mm arasında bölgelere göre değişir.
Muğla il topraklarının % 75’e yakını orman ve fundalıklarla kaplıdır. Ormanlar gür ve verimlidir. Dağların büyük kısmı ormanlarla, kıyılardaki yamaçlar makilerle örtülüdür. Ormanlarda çoğunlukla kızılçam, karaçam, fıstıkçamı, sedir, ardıç ve dünyada ender bulunan kokulu “günlük” ağaçlar bulunur. Vadi ve su kıyılarında çınar, söğüt ve selvi ağaçları çoktur. İl topraklarının % 4,5’i çayır ve meralarla % 16’sı ekili dikili alanlarla kaplıdır.

Ulaşım Araçları;
Travego & Tourismo MERCEDES – Man Fortuna 46+1+1 Koltuk, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15 " LCD Monitör.
MAN FORTUNA 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı 
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuk, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve Dvd oynatıcı
MIDIBUSLER -- ISUZU TURKUAZ 31+1 veya 27 + 1 Koltuk, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd ve Dvd Oynatıcı

3.538,00

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.