Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Kıbrıs Eğlence Otelleri

Bu makalede ilk kez gidecekler için Kıbrıs otelleri ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Herkesin merak ettiği yerlerden biri Kıbrıs'ta gidilebilecek en iyi oteller listelendi. gezinoks.com eşliğinde mükemmel bir tatil Kıbrıs yolcularını bekliyor.

Four Seasons Cyprus Hotel

2 adet tek kişilik yatak, ücretsiz kahvaltı ve ağ bağlantısı ve daha fazlası... Odalarda klima, merkezi ısıtma, tam bir ev konforunda salon, mutfak bulunmaktadır. Çoğunlukla odada bulunan balkonlar misafirlerine güzel bir havanın ve manzaranın keyfini sunmaktadır.

​​Halı kaplı zeminli odalarda ister çift kişilik yatak ister 2 adet tek kişilik yatak mevcuttur. Bir de çekyat bulunmaktadır. Kral suitlerinde birbirinden ayrılmış yatak odaları mevcuttur. İsteğe göre Kıbrıs otelleri arasında çocuk yatağı gibi ekstra yataklar temin edilebilir. ​​

Misafirlerinin buzdolabı, kasa, mini buzdolabı, kettle, çay kahve makinası gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Odalarda internet erişimi, telefon, televizyon ve radyo gibi detaylar da mevcuttur.

Anassa Hotel

Kıbrıs'ta var olan ve gezinoks.com eşliğinde sunulabilecek Magosa otelleri arasındadır. Çift ve aile arasında gidilebilecek bir konaklama yeridir. Turistik geziler, dinlenme, yemek ve gezi etkinlikleri açısından iyi bir konuma sahiptir.

Odalarda klima, vantilatör, merkezi ısıtma gibi Kıbrıs eğlence otelleri fonksiyonları mevcuttur. Salon, mutfak, banyo mevcuttur ve normal ev konforundadır. Konaklama lokasyonuna uygun olarak birimlerin çoğu deniz manzarası görmektedir.

DVD oynatıcı, televizyon, telefon, kablosuz ağ bağlantısı gibi Magosa otelleri fonksiyonları misafirlerine sunmaktadır. Oda kasası ve mini var, buna ilave olarak mini buzdolabı ve çay kahve makinası mevcuttur.

Odaların büyük bir kısmı tekerlekli sandalyeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Engeli olan özel müşterileri için hassas ve konforlu bir konaklama hayatı sunmaktadır.

Amavi Hotel

İlk kez gelenler için aranan Kıbrıs eğlence otelleri arasındadır. Beş yıldızlı otel misafirlerine konforlu bir otel sunarken eğlenceden de geri bırakmıyor.

Lokasyon olarak güzel bir konaklama yerine sahip otelin klima ve merkezi ısıtmaya sahip odaları mevcuttur. Banyoya sahiptir. Çoğu lüks odanın standartlarına sahip olmasının yanı sıra deniz manzaralı odaları da mevcuttur.

Odalarda çift kişilik yatak veya isteğe göre Kingsize yatak bulunmaktadır. Bir oda kasası ve ücrete tabi olarak mini var da vardır.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.