Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Muhafazakar Oteller

Herkes belirli bir çalışma süresinin ardından tatile gitmek için heves etmektedir. Birçok insan otellerin genel olarak öncelikle yıldız seviyesine ve kullanıcı yorumlarına bakmaktadır. Yıldızı yüksek olan otellerin de dikkat edilmesi gereken bazı hususları olmaktadır.

Öncelikle otellerin İslami oteller veya dini oteller olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu durumda muhafazakar otelleri bulabilmek için kullanılabilir en yararlı site olan gezinoks.com kullanıcıları tarafından yüksek bir güvene sahiptir. Dini oteller her sitede mevcut olmadığından dolayı bu sitede gönül rahatlığı ile dolaşıp tatil yeri bulunmaktadır.

Muhafazakar Oteller

Muhafazakar otellerde konaklayan bireyler inançları gereği çok hassas olan bireylerdir. Otel sahipleri muhafazakar otelleri bu hassas bireylere karşı özenle hazırlamaktadırlar. Erkek ve kadınların bölümü ayrılmış olarak hizmet vermektedirler. İbadet alanları ve ibadet ile alakalı bölümlerin sayısı fazla olmaktadır. Havuz ve SPA bölümleri de bireylerin hassasiyetlerinden dolayı ayrı bölümlerde olmaktadır. Muhafazakar otelleri alkolsüz her şey dahil olan bir konseptte çalıştırdıkları için bu ismi almaktadır. Otel içerisinde herhangi bir alkol ve benzeri içecekler bulunmamaktadır.

İslami Oteller

Yılın tüm yorgunluğunu tek bir tatilde atmak isteyenlerin en çok rahat edeceği yer olan oteller, bireylerin karşısına farklı konseptlerde çıkmaktadır. Dini hassasiyetleri olan bireyler bu konuda İslami oteller seçmeleri gerekmektedir. Dini hassasiyet konusunda herhangi bir aksaklık yaşamak istemeyen tatilciler için en uygun oteli bulmak gezinoks.com sitesi sayesinde artık daha da kolaylaştı. Bireylere en uygun otelleri hassasiyete göre uygun olarak sıralamaktadır. Bu sayede rahat bir tatil yaşatabilmektedir.

İslami Otellerin Sunduğu Olanaklar Nelerdir?

İslami otellerin sunduğu olanakların arasında en önemli alkolsüz ve her şey dahil olmasıdır. Dini oteller özellikle bu konuda çok hassas oldukları için bireylere rahat bir tatil imkanı sunmaktadır.

İslami oteller hassas davrandıkları için her türlü yiyecek ve içecek servisleri helal gıda olarak onaylanmıştır. İbadet alanlarının sayısı fazladır. Aileler için daha fazla ortak alan bulunmaktadır.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.