Ordu Otelleri

  

   

  Ordu'da Nerede Kalınır?

              Karadeniz dendiğinde akla sakinliği ve doğal güzellikleriyle gelen Ordu, turizm atağını devam ettirmekte ve her geçen gün bilinirliğini artırmaktadır. Fındığın ana vatanı olan bölgede hizmet vermeye başlayan Ordu-Giresun Havalimanı, çevrenin tanıtımına katkı sağlarken, ulaşım seçeneklerinin çeşitlenmesi günübirlik ve hafta sonu gezi planlarının da bu bölgeye yoğunlaşmasını sağlamıştır. Birbirinden güzel, modern ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerle fark yaratan Ordu otelleri hakkında sitemiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Ordu'da Yapılması Gerekenler

              Temiz sahilleri ve deniz manzarasıyla ziyaretçilerine kendilerini adeta Akdeniz'de hissetme imkanı sunan Ordu, Yaz aylarında mavi bayraklı plajlarıyla yerli ve yabancı misafirlerine unutulmayacakları anlar yaşatır. Birbirinden farklı olan Ordu otel fiyatları konum, yıldız sayısı, ulaşım seçenekleri, avantajlar ve ödeme seçenekleri dikkate alınarak belirlenir. Siz de bütçenize en uygun oteli seçmek ve erken rezervasyon avantajından yararlanmak için rezervasyonunuzu oturduğunuz yerden tamamlayabilirsiniz.

              Tarihi mekanlarının yanı sıra doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan ve anılarda özel bir yere sahip olan şehri ziyaret edenler; Osmanlı ve Bizans'tan kalma tarihi eserleri gezerken, Karadeniz pidesinin tadına dillere destan manzarasıyla ünlü Boztepe'ye teleferikle yolculuk yaparken bakabilirler. Yeşilin nasıl bu kadar sınırsız olabileceğiniz gözlerinizle görürken temiz havayı da içinize çekmek istiyorsanız sunduğumuz teklifleri değerlendirerek sevdiklerinize özel bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Yayla ve Kaplıca Turizmi

              Sayısız yaylası ve doğal bir şifa kaynağı olan kaplıcalarıyla ünlü olan Ordu, fotoğraf meraklılarına çok fazla malzeme verirken, alternatif sporlara ve adrenalin tutkunlarına da yamaç paraşütü ve yürüyüş parkurlarıyla kucaklaşma fırsatı tanır. Ordu ucuz oteller arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız otelleri detaylı olarak inceleyebilir, fotoğraflara bakabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyarak en doğru kararı verebilirsiniz. Karadeniz'in tam ortasında yer alan Ordu, çevre illerle bağlantılı olan kara yolu imkanıyla da alternatif tatil rotaları arasında gösterilebilir.

   

  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım