Ortaca Otelleri

 
Dalyan Resort

Dalyan Resort Muğla Ortaca

Muğlanın sakin ve huzurlu bölgesi Dalyanda, nehir kenarında yer alan Dalyan Resort, misafirlerini
Oteli incele »

232.73 TL
%31 İndirim
160.59 TL


Ortaca Otelleri.

Ortaca, Muğla’nın en güzide, en sakin, en doğal ve bozulmamış ilçelerinden biridir. Tam bir turizm cenneti olmakla birlikte diğer turistik yörelerden daha sakin ve samimi bir yapıya sahip küçük bir ilçedir. Fethiye ve Marmaris gibi doğal güzellikleri ile birer çekim merkezi haline gelmiş iki beldenin, ayrıca Ege’nin incisi İzmir ile Akdeniz’in turizm cenneti Antalya şehirlerinin de tam ortasında yer alması sebebiyle Ortaca ismine de yakışır bir konumdadır. Bu özelliği sebebiyle biraz Ege biraz Akdeniz kültürünün harmanlanmış bir ambyiansını yaşatır ziyaretçilerine. Ortaca’nın en büyük avantajlarının birisi de ulaşımının birçok tatil beldesine göre daha kolay olmasıdır. Dalaman Havalimanı'na uzaklığı sadece 25 km. dir. Ortaca otelleri de yöreye yakışan bir kaliteyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Deniz ve Plaj Denince Ortaca.

Ortaca’nın en ünlü plajları İztuzu Plajı, Sarıgerme Plajı ve Dalyan Gölü’dür. Caretta caretta kaplumbağalarının uğrak yeri ve yumurtalarını bıraktıkları İztuzu Plajı, bu özelliği sebebiyle koruma altındadır. Tertemiz kalmayı başarabilen bu plaj birçok ülke vatandaşının da ilgisini çekmektedir. Dalyan Gölü’nde çamur banyosu yapabilir, tekne turuyla da keyfinizi arttırabilirsiniz. Sarıgerme Plajı ise masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla büyüleyici bir mekandır.

Ortaca’nın Tarihi Mirasları. 

Ortaca ziyareti esnasında tarihi mekan gezileri de yapılabilir. Dalyan Kral Kaya Mezarları, Kaunos Antik Kenti ve Karia Yolu tatil esnasında Milattan önce 4. Yüzyıla tarihi bir yolculuğa çıkmak için gerekli bütün özellikle taşımaktadır.

Ortaca otel fiyatları arasında her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkündür. Ortaca ucuz oteller arayan tatilcileri de tatmin edecek güzellikte farklı otel yelpazesine sahiptir. Kolay ulaşımı, sımsıcak yöre insanının hoşgörüsünü yansıtan kültürü, tarihi mekanları, muhteşem plajları ve sevimli caretta caretta’ların da tercih mekanı olan bu eşsiz beldedeki otellere ve otel fiyatlarına Gezinoks.com sitesinden kolayca ulaşılabilir.


HAKKIMIZDA

Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

YARDIMCI OLALIM

Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

0850 532 2018
Biz Sizi Ayaralım