Menü


Istanbul Beach Hotel

Camyuva Mahallesi Yellice Caddesi No:4-1 Kemer, Antalya
Mediterra Art Hotel
  • Hotel

Mediterra Art Hotel

Barbaros Mah. Zafer Sok. No. 5 Kaleici Antalya, Antalya
The Corner Park Hotel
  • Hotel

The Corner Park Hotel

Arapsuyu Mahallesi, Akdeniz Bulvari 603 Sokak, No: 2, Konyaalti Antalya, Antalya

Prenses Sealine Beach Hotel

Kanuni Cd. 74. Sokak Serik, Antalya
Otium Family Eco Club
  • Resort

Otium Family Eco Club

Titreyen Gol Mevkii Manavgat, Antalya
Valeri Beach Hotel
  • Hotel

Valeri Beach Hotel

Merkez Mah Deniz Cad No 9/1 Kemer, Antalya

Adrasan Klados Hotel

Adrasan Sahil Caddesi No:30 Cavuskoy Kumluca, Antalya

Diamond Beach Hotel & Spa

Gundogdu Beldesi Dikilitas Mevkii Manavgat, Antalya

Diamond Elite Hotel & Spa +16

Erhan Demir Bul. Colakli Manavgat, Antalya

Calido Maris Hotel

Cenger Mevkii Manavgat/antalya, 07600 Manavgat, Antalya

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Yeni Mah. Atatrk Cad.no:30 Kemer, Antalya
Crystal De Luxe Resort
  • Resort

Crystal De Luxe Resort

Yeni Mah.501 Sok.no:9 Kemer, Antalya
Akdeniz’İn İncisi Antalya
 
Antalya eşsiz doğası, tarihi ve otelleri ile Türkiye turizminin başkenti olarak kabul edilmektedir. Ilıman iklimi ve doğal güzelliklerinin yanında tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Antalya ayrıca Türkiye’nin en çok antik kentine sahip bir turizm cennetidir. Antalya’da deniz turizmi başta olmak üzere kültür, spor, sağlık, kongre ve inanç turizmi için yılın dört mevsimi hizmet veren pek çok tesis bulunmaktadır.
 
Antalya’da Konaklama
 
Antalya çevresinde bulunan Lara, Belek, Manavgat, Kemer, Alanya, Side, Kaş, Kalkan, Olympos gibi turizm bölgelerinde bulunan tesisler Antalya otelleri arasında en çok tercih edilenlerdir. Her şey dahil konsepti ile hizmet veren Antalya otelleri geniş plajları, havuz ve su sporları, sınırsız yiyecek, içecek, eğlence ve spor olanakları ile hem yerli hem de yabancı turistler için birer cazibe merkezidir. Tatil seçeneğiniz yaz ayları ise ve bütçeniz kısıtlıysa Antalya otel fırsatları ile ilgili kampanyaları mutlaka takip etmenizi öneririz.
 
 Erken Rezervasyon İle Fırsatları Yakalayın
 
Özellikle yüksek sezon olarak bilinen yaz aylarında talebin artmasıyla birlikle Antalya otel fiyatları da en yüksek seviyelerine ulaşmaktadır. Konaklama seçeneğinize ve tatile çıkmak istediğiniz tarihlere göre değişen Antalya otel fiyatları  erken rezervasyon ile çok daha cazip hale gelebilmektedir. Sitemizi takip ederek Antalya otel fırsatları seçeneklerinden yararlanabilir, rezervasyonunuzu önceden tamamlayarak çok daha uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yabancı turistlerin de yoğun olduğu dönemlerden otellerde yer bulmak neredeyse imkansızdır. Tatil seçeneğiniz yaz ayları ise ve bütçeniz kısıtlıysa Antalya otel fırsatları seçenekleri ile istediğiniz tatile ulaşmanız mümkün olabilecektir.
 
Nasıl Gidilir?
 
Antalya’ya gitmek için en çok tercih edilen ulaşım aracı uçaktır. Antalya Hava Limanı, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok ülkesinden hava yolu ile gelen yerli ve yabancı turistler için yeterli kapasiteye sahip modern bir hava alanı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye’nin pek çok bölgesinden otobüs veya özel araçla Antalya’ya ulaşmak mümkündür.
 
Yemeden Gelmeyin
 
Antalya’da, temel olarak Akdeniz mutfağının özelliklerini taşıyan mutfak kültürü bulunmaktadır. Arap, Afrika ve Yörük mutfaklarından etkilenen Antalya mutfağının en meşhur yemekleri enginarlı Girit kebabı, tahinli piyaz, hibeş ve Finike muz tatlısını yemeden gelmeyin.