Menü


Mediterra Art Hotel

Barbaros Mah. Zafer Sok. Antalya, Antalya

Istanbul Beach Hotel

Camyuva Mahallesi Kemer, Antalya

Prenses Sealine Beach Hotel

Kanuni Cd. 74. Sokak Serik, Antalya

Otium Family Eco Club

Titreyen Gol Mevkii Manavgat, Antalya

Calido Maris Hotel

Cenger Mevkii Manavgat/antalya, 07600 Manavgat, Antalya

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Yeni Mah. Atatrk Cad.no:30 Kemer, Antalya

Crystal Flora Beach Resort Hotel

Beldibi 2 Mevkii Kemer, Antalya

Crystal Waterworld Resort & Spa

Bogazkent Mevkii Serik, Antalya

Crystal De Luxe Resort

Yeni Mah.501 Sok.no:9 Kemer, Antalya

Adrasan Klados Hotel

Adrasan Sahil Caddesi No:30 Adrasan, Kumluca, Antalya

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Kizilot Mevkii Manavgat, Antalya

Seven Seas Hotel Life

Goynuk Mevki Kemer, Antalya
Akdeniz’İn İncisi Antalya
 
Antalya eşsiz doğası, tarihi ve otelleri ile Türkiye turizminin başkenti olarak kabul edilmektedir. Ilıman iklimi ve doğal güzelliklerinin yanında tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Antalya ayrıca Türkiye’nin en çok antik kentine sahip bir turizm cennetidir. Antalya’da deniz turizmi başta olmak üzere kültür, spor, sağlık, kongre ve inanç turizmi için yılın dört mevsimi hizmet veren pek çok tesis bulunmaktadır.
 
Antalya’da Konaklama
 
Antalya çevresinde bulunan Lara, Belek, Manavgat, Kemer, Alanya, Side, Kaş, Kalkan, Olympos gibi turizm bölgelerinde bulunan tesisler Antalya otelleri arasında en çok tercih edilenlerdir. Her şey dahil konsepti ile hizmet veren Antalya otelleri geniş plajları, havuz ve su sporları, sınırsız yiyecek, içecek, eğlence ve spor olanakları ile hem yerli hem de yabancı turistler için birer cazibe merkezidir. Tatil seçeneğiniz yaz ayları ise ve bütçeniz kısıtlıysa Antalya otel fırsatları ile ilgili kampanyaları mutlaka takip etmenizi öneririz.
 
 Erken Rezervasyon İle Fırsatları Yakalayın
 
Özellikle yüksek sezon olarak bilinen yaz aylarında talebin artmasıyla birlikle Antalya otel fiyatları da en yüksek seviyelerine ulaşmaktadır. Konaklama seçeneğinize ve tatile çıkmak istediğiniz tarihlere göre değişen Antalya otel fiyatları  erken rezervasyon ile çok daha cazip hale gelebilmektedir. Sitemizi takip ederek Antalya otel fırsatları seçeneklerinden yararlanabilir, rezervasyonunuzu önceden tamamlayarak çok daha uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında yabancı turistlerin de yoğun olduğu dönemlerden otellerde yer bulmak neredeyse imkansızdır. Tatil seçeneğiniz yaz ayları ise ve bütçeniz kısıtlıysa Antalya otel fırsatları seçenekleri ile istediğiniz tatile ulaşmanız mümkün olabilecektir.
 
Nasıl Gidilir?
 
Antalya’ya gitmek için en çok tercih edilen ulaşım aracı uçaktır. Antalya Hava Limanı, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok ülkesinden hava yolu ile gelen yerli ve yabancı turistler için yeterli kapasiteye sahip modern bir hava alanı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye’nin pek çok bölgesinden otobüs veya özel araçla Antalya’ya ulaşmak mümkündür.
 
Yemeden Gelmeyin
 
Antalya’da, temel olarak Akdeniz mutfağının özelliklerini taşıyan mutfak kültürü bulunmaktadır. Arap, Afrika ve Yörük mutfaklarından etkilenen Antalya mutfağının en meşhur yemekleri enginarlı Girit kebabı, tahinli piyaz, hibeş ve Finike muz tatlısını yemeden gelmeyin.