Menü


Sifne Termal Hotel

Ardic Mah 5495 Sok No 20a Cesme, Izmir

Boyalik Beach Hotel & Spa

Boyalik Mevkii 3200 Sokak No. 1 Cesme, Izmir

Ladin Otel

Dalyan Koy Cesme, Izmir

Piril Hotel Thermal & Beauty Spa

Inonu Mahallesi, 71 Cesme, Izmir

Ege Tulip Hotel

Musalla Mah Cesme, Izmir

Kalinda Inn Hotel

5236 Sokak Ilica Cesme/izmir, 2 Cesme, Izmir

Suess Alacati

Alacati Mahallesi 14041 Sokak No:4, 14041 1 1 Cesme, Izmir

The S Hotel By Ascend Collection

Yeni Liman Mevkii, Alacati Mh 18000 Sk Alacati Mahallesi

Prl Hotel

Ismet Inonu, Izmir, Turkey Cesme, Izmir

Kairaba Alacati Beach Resort

Alacati, 18010 Cesme, Izmir

Sisus Hotel

Dalyankoy Yat Limani Mevki Cesme, Izmir

The Nowness Luxury Hotel & Spa

16 Eylul Mh 3014 Sok No 99 Cesme, Izmir
24
Çeşme Tatil Fırsatları
 
Çeşme İzmir ilinin batısında yer alan bir ilçedir. Doğusunda Urla ilçesi bulunmaktadır. Çeşme, 2 km uzunluğu varan beyaz kumlu plajları ile popüler bir turizm merkezidir. Denizin içinden kaynayan termal sular aynı zamanda Çeşme’yi bir ılıca merkezi haline de getirmiştir.
 
1.Çeşme İlçesinin Tarihi Özellikleri
 
Çeşme derin bir tarihi de sahiptir. Çeşme M.Ö Giritliler tarafından kurulmuştur. Dolayısıyla birçok millete ev sahipliği yapmıştır. Bu özelliği sayesinde Çeşme’de çeşitli tarihi yapıtlar da bulunmaktadır. Bu da Çeşme’yi turistik bir bölge olarak daha ilgi çekici kılmaktadır. Çeşme Kalesi bölgenin en çok ziyaretçi çeken kalelerinden biri olmaktadır. Kanuni Sultan Süleyman tarafından yatırılan kervansarayda yine bölgeye yoğun turist çekmektedir.
 
2.Çeşme Otel Seçenekleri
 
Çeşme’de büyük veya küçük her çeşit konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu konaklama tesisleri bölgede yoğun turistlere rağmen konaklama ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir.
 
3.Çeşme'deki Otellerin Ücretleri
 
Çeşme otelleri her bütçeden kişiye hitap edebilecek geniş bir yelpazede seyretmektedir. Çeşme’deki otellerin fiyatları verdikleri hizmetlere ve sağladıkları olanaklara göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle erken rezervasyon olanağı ile daha ekonomik tercihler de bulunabilmektedir.
 
Tabi bu kadar fazla seçeneğin arasından bir tercih yapmak zor olmaktadır. Kaliteden ödün vermeden en doğru hizmeti veren gezinoks.com sitesi müşterilerine bu konuda profesyonel hizmet vermektedir. Bu siteden kişiler çeşme otelleri  arasından kendileri için en avantajlı hizmeti kolaylıkla seçebilmektedirler.
 
Aynı zamanda gezinoks.com sitesi müşterilerine çeşme otel fiyatları konusunda yardımcı olmakta en avantajlı seçenekleri sunmaktadır. Birçok paket, tur ve kampanyayla hizmet veren gezinoks.com sitesi ile kişiler hayallerindeki tatile kavuşabilmektedir.
 
Çoğu kişi Çeşme’de bütçesine uygun bir otel bulamayacağından endişelenir. Ancak gezinoks.com sitesi çeşme otel fiyatları arasından karşılaştırma yaparak müşterilerine kaliteli hizmet sunar.
Site tarafından müşterilerine birçok çeşme otel fırsatları sunulmaktadır. Site içerisinden yapılacak filtreleme özellikleri ile kişiler istedikleri otele ve imkana kavuşabilmektedirler.
 
Site ile ilgili herhangi olumlu ya da olumsuz dönüşe her zaman geri bildirim yapılmaktadır. Telefon numarası ya da e-mail ile her zaman iletişime geçilebilmektedir. İletişim bilgilerinden  çeşme otel fırsatları ve rezervasyon bilgileri için gezinoks.com sitesi ile irtibata geçilebilmektedir.