Menü


Grand Hotel Gaziantep

Ali Fuat Cebesoy Bulvari No. 32 Gaziantep, Gaziantep

Ravanda Hotel

Inonu Cad. No:178 Sahinbey Gaziantep, Gaziantep

Dedeman Park Gaziantep

Mucahitler Mah. 9. Cad. Sehit Kamil, 30 Gaziantep, Gaziantep

Hampton By Hilton Gaziantep

Incirli Pinar Mahallesi, M. Aksoy Bulva Gaziantep, Gaziantep

Holiday Inn Gaziantep - Sehitkamil, An Ihg Hotel

Mucahitler Mahallesi, 52062 Sokak No.8 Gaziantep, Gaziantep

Ibis Gaziantep

Yaprak Mah Istasyon Caddesi Gaziantep, Gaziantep

Novotel Gaziantep

Yaprak Mah Istasyon Gaziantep, Gaziantep

Doubletree By Hilton Gaziantep

Mucahitler Mah. Sani Konukoglu Bulv, 90 Gaziantep, Gaziantep

Teymur Continental Hotel

Gazi Muhtar Pasa Blv 9.cd No 33 Gaziantep, Gaziantep

The Green Park Hotel Gaziantep

Mithatpasa Mh. Alibey Sk. No 1 Gaziantep, Gaziantep
10
Antep Kültürünü Bu Tatil Fırsatı İle Tanıyabilirsiniz
 
Doğu'nun incisi Gaziantep, sadece yabancıların değil, aynı zamanda yerli turistlerin de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Anadolu ve Mezopotamya kültürünün izlerini aynı anda taşıyan şehir, son 20 yılda yaşadığı değişim ve turizm yatırımları sayesinde bu potansiyeli keyifli bir ev sahipliğine dönüştürüyor. Ülkemizde ziyaret edip görebileceğiniz ilk yerlerden biri olan Gaziantep, havalimanı sayesinde hava yoluyla kolayca ulaşılabilir ve uygun ulaşım bağlantılarından veya yakındaki bölgeleri ziyaret ederek rahatça ulaşabilirsiniz.
 
Şehir merkezinde yer alan otellerden ve şehrin önemli noktalarından şehir hakkında bilgi alabilirsiniz. Baklavaları ile bilinen şehir otelleri veya şehir rehberinize göz attıktan sonra lezzetli baklava üreten yerel tatlıları ziyaret edebilirsiniz. Tatlılar alanındaki lezzet yolculuğunuz Gaziantep'teki baklavalarla sınırlı değil, çünkü ünlü şehir tatlılarını katmeri tatmadan bırakmamalısınız.
 
Gaziantep Otel Fiyatları
 
Gaziantep otellerinde yiyecek ve içeceklerin düzenlenmesi ve tatilinizi bekledikten sonra kentte tarih, lezzet ve medeniyet bulunur. Zaman kaybetmeden Gaziantep'e bir gezi planlamak için, Gaziantep'te indirimli otel fiyatlarını ve cazip ödeme koşullarını ziyaret ederek en karlı seçiminizi yapabilir ve bu güzel şehirde iyi vakit geçirebilirsiniz.
 
Gaziantep'teki konaklamanız için birçok uygun alternatif türü vardır. Gaziantep'in merkezinde, Şahinbey, Şehitkamil gibi bölgelerde bulunan oteller bugün otelden beklenebilecek yüksek kalitede ve birçok fonksiyona sahip. Her yıl binlerce turisti ağırlayan Gaziantep otelleri, turistlerin şehirde gezmek istedikleri yerlere kolay erişim sağlayan 5 yıldızlı lokasyonlarda bulunuyor. Gün boyunca spa, açık ve kapalı havuz ve fitness merkezinin rahatlatıcı atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.
 
Gaziantep'te Görülecek Yerler
 
Tarihi, kültürü ve mutfağı ile özel bir şehir olan Gaziantep, ziyaret edeceği çok etkileyici yerlere sahip. Zeugma Mozaik Müzesi, bazı Gaziantep günlük oteller kendi kültürlerini de yansıtır. Zeugma antik kentinden çıkarılan mozaiklerin göz kamaştırıcı izlenimler sergilediği müzede Gaziantep Arkeoloji Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bayazhan Kent Müzesi, Gaziantep kültürünün tüm yönlerini görebileceğiniz bir müzedir.
 
Tarihi Bakırcılar Çarşısı'nın, şehrin tarihi atmosferinde soluyabileceğiniz ve seyahatin ilk gününü planlayabileceğiniz yerlerden biri olduğu söylenebilir. Ayrıca tarihi yerlerden biri olan Gaziantep Kalesi, pek çok ziyaretçinin dikkatinin merkezinde kalmaya devam ediyor. Kale ile Bakırcılar Çarşısı arasında bulunan Gaziantep tarihi-kültürel yolu ziyaretçilerini bekliyor.