Menü


Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center

Ulubatli Hasan Bulvari No: 5, 5 11 Bursa, Bursa, Bursa

Korel Thermal Resort Hotel

Kutahya Karayolu 13 Km Afyonkarahisar, Afyonkarahisar
Ng Afyon
  • Resort

Ng Afyon

Izmir Karayolu 7. Km. Afyonkarahisar, Afyonkarahisar

Gonluferah 1890

1. Murat Caddesi 22, Cekirge Bursa, Bursa, Bursa
Armada Grannos Thermal Hotel & Convention Center
  • Hotel

Armada Grannos Thermal Hotel & Convention Center

Medrese Mah Sehitler Cad No10 Haymana, Ankara
Cam Termal Resort Spa & Convention Center
  • Resort

Cam Termal Resort Spa & Convention Center

Yenice Mah. Soguksu Cad. No:68 Kizilcahamam, Ankara
Akrones Hotel
  • Hotel

Akrones Hotel

Dortyol Mah. Turgut Ozal Cad. No:38 Merkez, Afyonkarahisar, Turkey Afyonkarahisar, Afyonkarahisar

Formback Termal Hotel

Hudavendigar Mah Kanal Cad Derince Sk Dikkaldirim Osmangazi Bursa, Bursa, Bursa
Ikbal Thermal Hotel & Spa
  • Resort

Ikbal Thermal Hotel & Spa

Izmir Karayolu 9. Km Afyonkarahisar, Afyonkarahisar

Sifne Termal Hotel

Ardic Mah 5495 Sok No 20a Cesme, Izmir

Adempira Termal & Spa Hotel

Karahayit Mahallesi 113 Mustafa Sezer Sokak No 5/1 Beylerbeyi, Saraykoy, Denizli
Piril Hotel Thermal & Beauty Spa
  • Resort

Piril Hotel Thermal & Beauty Spa

Inonu Mahallesi Cesme, Izmir
14
Termal Otellerde Kendinizi Rahatlatabilirsiniz
 
Erken rezervasyonlardan ve birçok tatilcinin tercihinde ön planda olan termal oteller için yapılan çeşitli kampanyalardan yararlanmak avantajlıdır. Talebin hem ilkbahar-yaz mevsiminde hem de sonbahar-kış döneminde artmakta olduğu termal otel hizmetleri, hava soğutmalı en çok tercih edilen turizm tesislerinden biridir. Yalova Termal Otel, Afyon Termal Otel veya ülkenin diğer bölgelerinin çekici termal merkezlerinde yerinizi ayırarak, havanın serin olmadığı dönemlerde kış tatili planlamasından yararlanabilirsiniz.
 
Otelde termal turlar satın alarak bütçenize ve tercihlerinize uyacak nesneleri kolayca seçebilirsiniz. Sağladıkları konfor, termal tesislerdeki zengin yemek menüsü, bölgelerinin lezzetleri ve dünya mutfağının çeşitliliği konukları tatmin ediyor. Bir oteldeki oteller için ortalama fiyatları göz önünde bulundurarak, bu özellikleri göz önünde bulundurarak ölçütlerinizi belirleyebilirsiniz.
 
SPA Otelleri
 
Kaplıca otelleri özellikle ilkbahar ve kış mevsiminde tercih edilir. Erken rezervasyon sayesinde yıl boyunca sıcak kaynaklı ekonomik otellerde rezervasyon yapabilirsiniz. Spa otelleri sağlık turizmine hitap etmekte ve doğal suyu yeraltından havuzlara transfer etmektedir. Spa suları birçok hastalığı tedavi etmek için kullanılır. Spa termal otel fırsatları ve hizmetleri, tıbbi eğitmenler gibi alternatif hizmetler de mevcuttur. Oteller ayrıca çeşitli konsept seçenekleri de sunmaktadır. Bu kavramlar oda kahvaltı, yarım pansiyon ve her şey dahil spa otelleridir. Herhangi bir bölgedeki kaplıca otellerine gitmek ve en iyi otel konaklama imkanlarını bulmak için filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 
Balıkesir Termal Otelleri
 
Balıkesir, doğal güzelliği ve tesisin şifalı suları ile dikkat çekiyor. Balıkesir'in birçok bölgesinde ve özellikle Edremit'te spa otelleri vardır. Kaz Dağları arasında bulunan Balıkesir spa otelleri tüm yıl boyunca açıktır. Özellikle kaplıcalar ve tıbbi oteller tarafından sıkça ziyaret edilen romatizma ve kas ağrısı alanlarında ve ayrıca spa uygulamalarında. Kış aylarında ilgi çeken kaplıca otellerine gitmek için rezervasyon yaptırmalısınız.
 
Balıkesir'deki termal otel fiyatları arasında kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı kullanılabilen havuzlu tesisler ile her bütçeye uygun hareket edilmektedir. İslami bir termal otel arayanlar bu olanakları seçebilir. Bebek dostu termal oteller, sizin ve çocuklarınızın eğlenmesini sağlayacaktır. Termal otel doktorları ve sağlık personeli var. Tatilinizi Kaz-dağların dağlık bölgesinde geçirmek için termal otelleri tercih edebilirsiniz.