Menü

Otobüs Ulaşımı

OTOBÜSLE ULAŞIM

Otobüslerde yol boyunca rehberlik ve yeme-içme hizmetleri sunuluyor.

Turizm Belgeli Konforlu Gezinoks otobüsleri ile ulaşım talep eden misafirler, konaklayacakları tesisin kapısına kadar bırakılıyor. İç donanımı misafirlerin rahat edeceği şekilde tasarlanan bu otobüsler, lüks ve konforlu bir seyahat deneyimi vadediyor. Ayrıca Gezinoks otobüslerinde yol boyunca rehberlik ve araç içi ikram hizmeti sunuluyor.

Otobüs ulaşımlarımız dönemlere göre farklılık gösteriyor. Yaz döneminde İstanbul’dan hareket eden Gezinoks otobüsleri ile Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye gidilebiliyor. Kış döneminde ise yine İstanbul’dan hareket eden otobüsler; Bursa, Uludağ, Abant, Kartalkaya’ya gidiyor.

2022 Yaz Ulaşımları

27 Mayıs'tan itibaren her Cuma , Pazar , Salı : Antalya, Bodrum, Marmaris
Cuma , Pazar , Salı günleri gidiş seferleri kişi başı 400 TL'den başlıyor.

Not: Pandemi süresince misafirlerden HES kodu göstermeleri isteniyor. Otobüslerde koltuk numarası veya yer garantisi verilmiyor.

Konforlu Yolculuk

Tatil yerine Gezinoks otobüsleri ile ulaşmayı tercih eden tüm misafirlerin keyifle başlayan seyahatlerini en güzel şekilde tamamlayabilmesi için her şey en ince detayına kadar düşünüldü. Kaliteli ve üstün ulaşım koşulları ile hizmet veren otobüslerimiz sayesinde misafirlerimiz uzun ya da kısa tüm mesafeleri aynı konfor ile tamamlıyor.

Tüm Otobüslerde

Yarı deri, özel üretim koltuklar, bilgisayar kontrollü klima ve iklim programlayıcısı, 15 inch boyutunda çift LCD kapalı devre televizyon ve ses sistemi, panoramik renkli camlar, güvenliğiniz için ABS ve ASR fonksiyonlarını içeren EBS (Elektronik Fren Sistemi) ile ESP (Elektronik Dengeleme Sistemi) gibi özellikler bulunuyor.

NOT: Kullanılacak otobüsün markası ve modeli değişebiliyor ancak konforunuz daima ön planda tutuluyor.

İstanbul İçin Otobüs Kalkış Yerleri ve Saatleri (YAZ)

20:00 Beylikdüzü Shell Benzinlik
21:00 Merter Metro İspark Otopark
22:00 Mecidiyeköy Torun Center Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23:20 Kartal Yemek Center
23:45 Gebze Center Önü
01:00 Bursa Özdilek

Önemli Uyarı

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeye göre; 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren gerçekleştirilecek otobüs seyahatlerinde (gidişte ve dönüşte); çift doz Covid-19 aşısı olan misafirlerin, araca binmeden önce aşı kartını rehberimize göstermesi gerekiyor. Aşı olmamış misafirlerimiz ise yolculuktan en fazla 48 saat öncesinde yaptırdıkları negatif sonuçlu PCR testi sonuçlarını rehberimize göstererek seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Aşı kartını veya negatif PCR testi sonucunu ibraz etmeyen misafirler, seyahatlerini gerçekleştiremezler.