Tekirdağ Otelleri

  
  Des Otel

  Des Otel Tekirdağ Merkez

  0 - 5 Yaş Ücretsiz

  Des Otel,Tekirdağ merkez'de iş ve alışveriş merkezlerinin kalbinde sahil şeridine 300 mt. mesafede,
  Oteli incele »

  141.18 TL

  Tekirdağ Otellerinin Konum Avantajları 

  Misafirlerine denize sıfır bir manzara sunan tekirdağ otelleri sıklıkla tercih ediliyor. Türkiye'nin mega kenti olan İstanbul'a sadece bir saat uzaklıkta olan bu güzide şehirde tatil yapmak ve konaklamak konum avantajları sayesinde de tercih edilme sebebi. Aynı zamanda Silivri ve Çorlu gibi çok bilinen ilçelere yakın olması da konum olarak bu otelleri cazip kılmaya devam ediyor. 

  Tekirdağ Otellerinde Yer Alan Standart Odalar 

  Araştırmalarını internet üzerinden tekirdağ ucuz otel olarak yapan tüm müstakbel konuklar standart odaları tutma ayrıcalığına sahip olmaktalar. Standart odalar tüm konaklama taleplerini yerine getirecek çeşitli eşyalar ve gereçler ile dekore edilmiştir. Tek ve çift kişilik yatak seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda son zamanlarda otellerin sunmakta olduğu yastık menüleri Tekirdağ otelleri için de geçerlidir. Tamamen misafirlerin konforuna yönelik yumuşak- sert ve orta sertlikte yastıklar oda servisinden talep edilebilir. 

  Tekirdağ Otellerinde Yer Alan Lüks Odalar 

  Tekirdağ otellerinde balkonlu, havuz ve deniz manzaralı odalar mevcuttur. Biraz daha fazla ödeyerek bu lüks odalarda istenildiği kadar kalınabilir. Aynı zamanda odaların içerisinde yerli ve yabancı yayınları yapan uydu kanalları da kullanıma açıktır. Yaz ve kış mevsimlerinde havayı dengeleyen filtreli klimaların yanı sıra havlu ve bornoz setleri de misafirlere özel olarak takdim ediliyor. Tekirdağ otellerinde bir yıldızlıdan beş yıldızlıya kadar geniş bir seçme şansı da misafirlere bırakılmıştır. Lüks odalarda emanet kasası ve elektronik anahtar sistemleri de bulunuyor. 

  Tekirdağ Otellerinin Fiyatları 

  Her bütçeye ve birikime uygun tekirdağ otel fiyatları hem bireysel hem de ailecek yapılan tatil planları için idealdir. Aynı zamanda erken rezervasyon yaptıran kişiler kampanyalı fiyatlardan da faydalanabilir. Hafta sonu paketleri ve iş seyahati paketleri de İstanbul otellerinde olduğu gibi Tekirdağ otellerinde de mevcuttur. 

  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım