Gezinoks.com

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

Aranıyor

Kurumsal

Tekirdağ Otelleri

Tekirdağ Otelleri Yeni Misafirlerini Bekliyor

            Kırklareli ile birlikte Trakya'nın incisi kabul edilen Telirdağ aynı zamanda tarihi yapıları ile de göz kamaştırıyor. Bu önemli ve güzide şehrimizde hem dinlenmek hem de tarihi bir gezi planlamak isteyenlere tekirdağ ucuz oteller kapsamında seçenekler de sunulmaktadır. Başta erken rezervasyon olmak üzere kendilerine arz edilen kampanyaları değerlendiren bireyler ve aileler dopdolu bir tatil fırsatında seçimlerini yapıyorlar.

Tekirdağ Otellerinde Standart Oda Tercihleri  

            Odaları ile de alternatifler sunan tekirdağ otelleri standart odalara da sahiptir. Fiyat açısından son derece uygun olan bu odalar tek kişilik olup içerisinde yastık menüsü de bulunmaktadır. Her otelin olmazsa olmaz avantajlarından biri olan oda servisi hizmetlere standart odalar için de geçerlidir. Bir hafta gibi uzun soluklu konaklamalarda yarı yarıya varan kampanyalı fiyatlar misafirlere sunulmaktadır.

Tekirdağ Otellerinde Aile Odası Seçenekleri

            Tekirdağ otellerinde yer alan aile odası seçenekleri üç ve dört kişilik aileler için ideal konumdadır. Bir çift kişilik yatak dışında iki adet ayrı ayrı çocuk yatakları da bu odalarda bulunuyor. Aynı zamanda son derece ferah ve havadar olan bu odalarda bir evden beklenen tüm hizmet koşulları da konforlu bir şekilde sunulmaktadır. Yaz ve kış aylarında çalıştırılmak üzere klimalar, bornoz ve havlu takımları, uydu kanalları ve balkonları ile birlikte aile odası seçenekleri uzun zamandan sonra ilk defa birlikte tatil yapacak aileler için standart ölçülere sahiptir. Aynı zamanda tekirdağ otel fiyatları her cebe uygun olmasıyla biliniyor.

Tekirdağ'da Tatil Yapma Fırsatı  

            Tekirdağ'da hem konaklayıp hem de tarihi bir gezi düzenlemek mümkün. Başta Rüstem Paşa Cami olmak üzere Tekirdağ Müzesi, Rakoczi Müzesi de gezip görülecek yerler arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra The Gallipoli Artist - Art Inspired Journeys Through Turkey Tekirdağ'da tatil yapmak isteyenlerin uğrayacağı adresler arasında. 

TOPLAM