Fiyat Aralığı
Konseptler
Otel Temaları
Şehirler
İlçeler
Otel Kalitesi

Termal Otelleri kategorisinde 28 tesis bulundu

Termal Oteller

Termal oteller sıklıkla sağlık sorunu yaşayan bireylerin tercih ettiği yerlerdir. Çünkü otellerde termal hizmetler verilir. Termal sular vardır. Çeşitli işlevsel alanlar da termal oteller bünyesinde mevcuttur.

Termal Hizmet Faydaları Nelerdir?

Termal hizmetler birçok alanda fayda sağlar. Sağlık açısından oldukça faydalı olan termal hizmetler estetik açısından da oldukça tercih edilir. Örnek olarak cilt yenileme ve cilt canlandırmada da yararlıdır. Cilt sağlığı için termal otel dışında spa otelleri başlığı altında hizmet veren otellerde vardır. Onlarda sıklıkla tercih edilir.

Termal sular ve e termal hizmetler eklem ve kas problemleri içinde azımsanmayacak role sahiptirler. Fizik tedavi ünitelerinde de termal su stratejisi ile gerçekleşen tedavi yöntemleri mevcuttur. Bu hizmetler termal oteller de görüp hem tatil hem tedavi niteliği kazanabilir.

Termal Otel Fiyatları Nasıl Değişiklik Gösterir?

Termal otellerin fiyatları bulundukları bölgeye görev değişiklik gösterebilir. Bulunulan bölgedeki termal oteller de fiyat üzerinde etkili olur. Bunun sebebi aynı işi yaptıkları sebeple iş sahipleri arasındaki rekabet dengesidir. Erken rezervasyon yaptırmakta termal otel fiyatları üzerinde oldukça önemli rol alır.

Erken rezervasyon yaptırıldığında ücret olduğundan daha uygun sayılabilir.

Bir diğer önemli etken ise mevsimdir. Mevsimler tercih oranı açısından farklılık gösterir. Farklı oranda tercih edilmesi ile tercih oranına göre fiyat yükseliş ve düşüşü de olur.

Termal Otel Hizmetleri Nelerdir?

Termal oteller birden çok alanda farklı hizmetler verilir. Bunların bazıları spa otelleri ile aynı hizmetlerdir. Çünkü termal hizmetlerdir bunlarda. Farklılık gösterip sadece sıcak su hizmeti veren termal otellerde mevcuttur. Sahip olunan hizmet sayısı ve yoğunluğu ile termal otel fiyatları farklılık gösterir. Hizmet yoğunluğu fazla olunca maliyeti de yüksek olur. Sıcak su havuzları ve jakuzileri termal otellerin sürekli ve belirgin hizmetleridir.

 

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.