Menü

Baltıklar & Rusya & İskandinavya Turu 7 gece 8 gün THY ileProgram Tanıtımı

BALTIKLAR & RUSYA & İSKANDİNAVYA

“RİGA (2) – TALLIN (1) – ST. PETERSBURG (2) – HELSİNKİ (2)” 

YAZ DÖNEMİ

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 Gece 8 Gün

(Riga gidiş - Helsinki dönüş)

1.Gün İSTANBUL - RİGA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06:30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1757 sefer sayılı uçuşu ile 08:20’de Riga’ya uçuş. Saat 11:20’de varışımıza istinaden Riga şehir turu için hareket. Turumuzda Riga Kalesi, Kara Kafalılar Evi, Özgürlük Anıtı, St. Peter’s Kilisesi, Riga Katedrali, Opera Binası, Belediye Binası, eski şehir merkezi ve alışveriş caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Jurmala ekstra turuna (40 Euro) katılabilirler. UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan Jurmala şehri Letonya’nın Baltık Denizinde bulunan otantik bir sahil kasabasıdır. Letonya’nın en ünlü ve lüks Spa otellerinin bulunduğu bu şehir, doğasıyla ve muhteşem ahşap evleriyle sizleri kendine hayran bırakacak. Burada yürüyerek yapacak olduğumuz şehir turu sonrası şehri keşfetmek için ve alışveriş için serbest zaman. Serbest zamanın ardından Riga otelimize gidiyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

2.Gün RİGA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Litvanya Başkenti Vilnius & Trakai (85 Euro) turuna katılabilirler. Yaklaşık 900 bin nüfusu ile Litvanya’nın en kalabalık şehri ve aynı zaman başkenti olan Vilnius’a varışımızı takiben turumuza başlıyoruz. Turumuzda Gediminas Kalesi ve heykeli, şehrin Ortaçağ’da yapılmış 48 kilisesinin en önemlilerinden olan St. Peter, St. Paul, St. Anne Kiliseleri, Vilnius Katedrali ve Şafak Kapısı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Serbest zaman sonrası Vilnius’a yaklaşık 30 km uzaklıkta olan Trakai bölgesine hareket ediyoruz. Birçok gölün ve adacığın bulduğu bu doğa harikası bölgeyi süsleyen Trakai Kalesi 15 yy’da inşa edilmiştir. Burada fotoğraf için vereceğimiz serbest zamanın ardından Riga’da bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gün RİGA – TALLIN

Sabah kahvaltısının ardından Tallin’e hareket. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin güzergah üzerinde ekstra olarak düzenleyecek olduğu Sigulda ekstra turuna (35 Euro) katılabilirler. Letonya’nın en güzel şehirlerinden biri olarak gösterilen Sigulda’ya varışımıza istinaden şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Sigulda ve Turaida Kalesi, Gutman Mağarası, eski şehir merkezi ve alışveriş caddesi panoramik olarak görecek olduğumuz yerler arasındadır. Turumuz sonrası Tallin’e doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Belediye Binası, Alexander Nevsky Katedrali, Kadriorg Sanat Müzesi, St. Nicholas Kilisesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Tallin’i en güzel noktadan görebilecek olduğunuz Toompea Tepesine çıkıyor ve burada fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından otele transfer. Akşamına 11. Yy’da Tallin’de hüküm sürmüş Viking’lerin kültürünü daha yakından tanımak isteyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Viking Köyü & Akşam Yemeği ekstra turuna (55 Euro) katılabilirler. Eşsiz deneyimler yaşayacak olduğunuz bu gecede Viking yaşam tarzını yakından görecek, restoran içerisinde ok ve balta atma, mancınık kullanma gibi aktiviteleri deneyimleyeceğiz. Ardından akşam yemeğimizi alacağız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde. 

4.Gün TALLIN – ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltısının ardından dünya yüzölçümünün %11’ini oluşturan Rusya’nın en nadide şehri olan St. Petersburg’a doğru yola çıkıyoruz. St. Petersburg’a varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Rus Çarı I. Petro tarafından 1703 yılında kurulan şehrin panoramik turunda göreceğimiz yerler arasında 4.5 km.lik uzunluğu ve şehrin kalbinin attığı Nevski Caddesi, Kanlı Katedral olarak bilinen Voskresenia Khristova Kilisesi, Petro ve Pavel Kalesi, Saint Isaac Katedrali, Kazan Katedrali, Kışlık Saray ve Saray Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimizde transfer. Akşamına Rus kültürünü daha yakından tanımak ve eğlenceli bir akşam geçirmek için arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Rus Gecesi turuna (75 Euro) katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer.

5.Gün ST. PETERSBURG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Petergoff ve Neva tekne turuna (80 Euro) katılabilirler. Petergoff Sarayı, Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık saraydır. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitimi St. Petersburg’a en büyük güzelliğini veren Neva Nehri’nde tekne turu yapıyoruz. Turumuz sonrasında serbest zaman. Sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

6.Gün ST. PETERSBURG - HEKSİNKİ

Helsinki’ye varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Helsinki Katedrali, Pazar Meydanı, Sibelius Anıtı, Senato Meydanı, Uspenski Katedrali ve dünyanın en ilginç kiliselerinden biri olarak nitelendirilen Kaya Kilise olarak bilinen Temppeliaukion Kilisesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası serbest zaman. Sonrasında otelimizde transfer. Geceleme otelimizde. 

7.Gün HELSİNKİ

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Porvoo Kasabası (65 Euro) turuna katılabilirler. Helsinki’nin yaklaşık 50 km.  doğusunda yer alan bu şirin kasaba Finlandiya’nın en eski ikinci şehridir. Yüzyıllar boyu birçok Finli sanatçıya ilham kaynağı olan şehir olarak da bilinir. Adeta bir açık hava müzesi olarak tanımlanan bu şehirde yürüyerek panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Porvoonjoki nehrinin kıyısındaki kırmızı renkli geleneksel ahşap evleri, Porvoo Katedrali ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası şehirde bulunan sevimli kafeteryalarda veya hediyelik eşya dükkanlarında alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

8.Gün HELSİNKİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1762 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:40’ta İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:10’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

GENEL ŞARTLAR
 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Gezinoks misafirleri Gezinoks sorumluluğundadır.
 • Gezinoks, organize etmiş olduğu tur için yeterli katılımcı olmaması durumunda, turu iptal edebilir. Tur iptali 20 gün öncesinden tüketiciye bildirilir. Bu gibi durumlarda tüketici turunu diğer müsait olan bir tarihe kaydırabilir yada tur ücretini iade alır. Tazminat talep edemez.
 • Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabilir. Gezinoks, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gezinoks, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 • Yurt dışı turlarda 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. Bazı otellerde iki kişilik odalara ilave yatak uygulaması olup, bu ilave yatak genellikle kanepe yada açılır kapanır yatak olarak verilmektedir. Standart bir yatak değildir. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında 1 çocuk ile sınırlıdır (0-2 yaş arası bebekler bu kritere dahil değildir).
 • Tur programlarında belirtilen ekstra turlar için minimum katılımcı sayıları gerekmektedir. Bu sayılar yerel operatör yada rehber tarafından düzenlenecek olan turun maliyetlerine göre belirlenmektedir. Gerekli sayılara ulaşılamaması durumunda rehber ekstra turu (ları) iptal etme ve gerçekleştirmeme hakkına acente adına sahiptir.
 • Promosyon olarak belirtilmiş olan turlar ve özel dönem turlarında (bayramlar ve tatiller) uçak biletlerinin iptal ve iadesi yoktur. Diğer tüm turlarda havayolu kuralları geçerli olup, iptal, iade ve değişiklikler havayolu kuralları dahilindedir.
 • Tur kalkışı öncesi itibarı ile misafirlerimiz operasyonumuz tarafından bilgilendirme formu vasıtası ile turun tüm detaylarını (Konaklama Otelleri / Uçuş Saatleri / Bağlantılar / Rehber Bilgisi vb.) katılımcıya bildirir. Bilgilendirme formları kendisine yollanan katılımcı tarafından imzalanarak geri gönderilmelidir. Geri gönderilmediği durumlarda katılımcı bilgilendirilmiş sayılır ve bu sebepten dolayı yaşanacak sıkıntılardan Gezinoks sorumlu tutulamayacaktır.
 • Rehber
 • Alan kalkış ekibinin ve rehberin havalimanında karşılama bilgileri operasyon ve acentalarımız tarafından tur hareketinden 2 gün önce misafirlerimize konfirme raporu ile birlikte tüm detayları ile bilgi verilmektedir.
İPTAL ŞARTLARI

Katılımcının gezinin başlamasından 30-21 gün öncesine kadar iptal ve değişiklik talep etmesi halinde; gezi bedelinin %35’ini, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 tamamını cayma akçesi olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. - İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğan ihtilafların çözümünde İstanbul Tüketici Mahkemeleri ve Hakem Heyetleri yetkilidir. TÜKETİCİ işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

VİZE BİLGİSİ

Turistik Vize - İşveren - Evrak Listesi

Seyahatinizin dönüşü itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport, varsa eski pasaportlar
Pasaportlarınızdaki vize ve giriş / çıkış damgalarının olduğu sayfaların fotokopileri
2 adet biometrik fotoğraf ( Daha önce kullanılmış ve 3 aydan eski olmamalıdır )
Var ise almış olduğunuz uçak ve rezervasyonları ( Tarafımızdan hazırlanabilmektedir )
Seyahat Sağlık Sigortası ( En az gidiş / dönüş tarihinizden 1 gün önce ve 1 gün sonra olmalıdır )
Son 3 aylık ıslak imzalı ve kaşeli banka hesap ekstresi ( Ticari vize başvurularında şirket hesabı olmalıdır )
Ticari seyahatler için gideceğiniz ülkedeki firmadan kaşeli imzalı davetiye fotokopisi
Kimlik fotokopisi
Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği ( Anne ve baba bilgisi mutlaka olmalı )
Orjinal ikametgah belgesi
Aşağıdaki evraklar bunlara ek olarak çalışma durumunuza göre hazırlanmalıdır.

Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imzalı İngilizce dilekçe ( Size örneği gönderilecektir ) Şirket imza sirküleri fotokopisi
Şirket vergi levhası fotokopisi
Şirket faaliyet belgesi ıslak imzalı ( Son 3 aylık olmalı )
Şirket ticaret sicil gazetesi fotokopisi ( Kuruluş ve güncel olmalı )

Turistik Vize - Ücretli Çalışan - Evrak Listesi

Seyahatinizin dönüşü itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport, varsa eski pasaportlar
Pasaportlarınızdaki vize ve giriş / çıkış damgalarının olduğu sayfaların fotokopileri
2 adet biometrik fotoğraf ( Daha önce kullanılmış ve 3 aydan eski olmamalıdır )
Var ise almış olduğunuz uçak ve rezervasyonları ( Tarafımızdan hazırlanabilmektedir )
Seyahat Sağlık Sigortası ( En az gidiş / dönüş tarihinizden 1 gün önce ve 1 gün sonra olmalıdır )
Son 3 aylık ıslak imzalı ve kaşeli banka hesap ekstresi ( Ticari vize başvurularında şirket hesabı olmalıdır )
Ticari seyahatler için gideceğiniz ülkedeki firmadan kaşeli imzalı davetiye fotokopisi
Kimlik fotokopisi
Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği ( Anne ve baba bilgisi mutlaka olmalı )
Orjinal ikametgah belgesi
Aşağıdaki evraklar bunlara ek olarak çalışma durumunuza göre hazırlanmalıdır.

Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imzalı İngilizce dilekçe ( Size örneği gönderilecektir )
Şirket imza sirküleri fotokopisi
Şirket vergi levhası fotokopisi
Şirket faaliyet belgesi ıslak imzalı veya e-imzalı ( ıslak imzalı belge son 3 aylık olmalı )
Şirket ticaret sicil gazetesi fotokopisi ( Kuruluş ve güncel olmalı )
Sigortalı işe giriş bildirgesi
Son 3 aylık maaş bordrosu kaşeli imzalı
Barkodlu hizmet dökümü ( e-devlet üzerinden alabilirsiniz )

Turistik Vize - Emekli - Vize Evrakları

Seyahatinizin dönüşü itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport, varsa eski pasaportlar
Pasaportlarınızdaki vize ve giriş / çıkış damgalarının olduğu sayfaların fotokopileri
2 adet biometrik fotoğraf (Daha önce kullanılmış ve 3 aydan eski olmamalıdır )
Var ise almış olduğunuz uçak ve rezervasyonları ( Tarafımızdan hazırlanabilmektedir )
Seyahat Sağlık Sigortası ( En az gidiş / dönüş tarihinizden 1 gün önce ve 1 gün sonra olmalıdır )
Son 3 aylık ıslak imzalı ve kaşeli banka hesap ekstresi ( Ticari vize başvurularında şirket hesabı olmalıdır )
Ticari seyahatler için gideceğiniz ülkedeki firmadan kaşeli imzalı davetiye fotokopisi
Kimlik fotokopisi
Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği ( Anne ve baba bilgisi mutlaka olmalı )
Orjinal ikametgah belgesi
Aşağıdaki evraklar bunlara ek olarak çalışma durumunuza göre hazırlanmalıdır.

SGK dan alınmış emeklilik belgesi ( Hangi tarihten itibaren emekli olduğunuzu gösterir )
Emekli maaşınızın yattığı banka hesabının son 6 aylık dökümü kaşeli ve imzalı
İngilizce dilekçe (Size örneği gönderilecektir )

Turistik Vize - Ev Hanımı - Evrak Listesi

Seyahatinizin dönüşü itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport, varsa eski pasaportlar
Pasaportlarınızdaki vize ve giriş / çıkış damgalarının olduğu sayfaların fotokopileri
2 adet biometrik fotoğraf ( Daha önce kullanılmış ve 3 aydan eski olmamalıdır )
Var ise almış olduğunuz uçak ve rezervasyonları ( Tarafımızdan hazırlanabilmektedir )
Seyahat Sağlık Sigortası ( En az gidiş / dönüş tarihinizden 1 gün önce ve 1 gün sonra olmalıdır )
Son 3 aylık ıslak imzalı ve kaşeli banka hesap ekstresi ( Ticari vize başvurularında şirket hesabı olmalıdır )
Ticari seyahatler için gideceğiniz ülkedeki firmadan kaşeli imzalı davetiye fotokopisi
Kimlik fotokopisi
Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği ( Anne ve baba bilgisi mutlaka olmalı )
Orjinal ikametgah belgesi
Aşağıdaki evraklar bunlara ek olarak çalışma durumunuza göre hazırlanmalıdır.

Masraflarını karşılayan kişinin ağzından yazılmış dilekçe ( Size örneği gönderilecektir )
Masraflarını karşılayan kişinin iş durumuna göre evrakları
Evli ise evlilik cüzdan fotokopisi
İngilizce dilekçe ( Size örneği gönderilecektir )

Turistik Vize - Öğrenci - Evrak Listesi

Seyahatinizin dönüşü itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport, varsa eski pasaportlar
Pasaportlarınızdaki vize ve giriş / çıkış damgalarının olduğu sayfaların fotokopileri
2 adet biometrik fotoğraf ( Daha önce kullanılmış ve 3 aydan eski olmamalıdır )
Var ise almış olduğunuz uçak ve rezervasyonları ( Tarafımızdan hazırlanabilmektedir )
Seyahat Sağlık Sigortası ( En az gidiş / dönüş tarihinizden 1 gün önce ve 1 gün sonra olmalıdır )
Son 3 aylık ıslak imzalı ve kaşeli banka hesap ekstresi ( Ticari vize başvurularında şirket hesabı olmalıdır )
Ticari seyahatler için gideceğiniz ülkedeki firmadan kaşeli imzalı davetiye fotokopisi
Kimlik fotokopisi
Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği ( Anne ve baba bilgisi mutlaka olmalı )
Orjinal ikametgah belgesi
Aşağıdaki evraklar bunlara ek olarak çalışma durumunuza göre hazırlanmalıdır.

Öğrenci Belgesi
Ebeveynlerinin iş durumuna göre evrakları ( Masraflarını 1. veya 2. dereceden akrabalar karşılayabilir )
18 yaşını doldurmamış ise anne ve babadan muvafakatname
İngilizce dilekçe ( Size örneği gönderilecektir )

Pasaport Uyarısı;

* Yurt dışı gezilerine katılabilmek için 10 yıldan eski olmayan, seyahatin bitişi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport ve (gerekli ülkelerde) ilgili ülke vizesi gerekmektedir. Tüketicinin vize başvuru işlemlerinde, GEZİNOKS, aracı ve yardımcı bir kurum olarak tüketiciye bu konuda ilgili kurumlar üzerinden hizmet almasına yardımcı olur. Bu hizmeti sağlayabilmesi için, tüketicinin başvuru için gereken tüm belge ve talepleri eksiksiz yerine getirmek zorundadır. Vize alınamaması durumunda, GEZİNOKS, konsolosluk ve tüketici arasında aracı bir kurum ve tüketicinin vize hizmeti alma konusunda sadece yol gösterici olduğundan sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak turun iptali ya da vizenin olumlu sonuçlanmaması durumunda, vize ve sigorta ücreti konsolosluk tarafından iade edilmez.

* T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yeşil pasaportlu misafirlerimizin pasaport geçerlilik tarihi seyahatin bitişi itibariyle en az 6 aylık olmak zorundadır. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.


Double Per Person Single Room Extra Bed
02.10.2020 / 09.10.2020
()
3 ve 4* Otellerde Konaklama
549.00EUR
829.00EUR
549.00EUR


 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Helsinki (HEL) / Riga (RIX) – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirlerarası transferler 
 • Panoramik Riga, Tallin, St. Petersburg ve Helsinki şehir turları 
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Şehir Vergileri (15 Euro)
 • Mesleki sorumluluk sigortası
 • KDV.

 • Vize ücreti (125 Euro İstanbul Başvurusu, 135 EUR Diğer Şehirler)
 • Rusya e-vizesi (Ücretsiz olarak alınır. İnternet üzerinden ücretsiz başvurulur. (https://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home_en.html)
 • Özel Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
 • Opsiyonel turlar 
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

  AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ!!!

•    Jurmala turu 40 Euro 
•    Litvanya Başkenti Vilnius & Trakai 85 Euro turu
•    Sigulda turu (35 Euro)
•    Petergoff ve Neva tekne turu (80 Euro)
•    Porvoo Kasabası (65 Euro) turu

TOPLAM 305 EURO YERİNE 270 EURO!!!