• info@gezinoks.com
 • +90 850 532 20 18

Menü

Phuket & Bangkok & Pattaya Turu 7 gece 8 gün THY ile1.Gün İstanbul - Phuket

İstanbul Yeni hava limanindan Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile hareket.
Uçakta alacağınız yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir akşam yemeği ve tatli bir uykunun ardından Phuketteyiz. Varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer.Hotelimize varış ve serbest zaman.
14.00’da odalarımızı alacağız.
Bu süreçte rehberinizin önereceği aktiviteler ya da deniz/güneş/kum keyfi ile zamanınızı değerlendirebileceksiniz.
Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak 17.30 hareket ile düzenlenecek olan Açık büfe Akşam Yemekli Fantasea Show Turuna katılabilirler.
Geceleme otelinizde.
Açık büfe Akşam Yemekli Fantasea Show Turu: 80 Euro Kişi Başı

2.Gün Phuket

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak  07.30 hareket ile yapılacak Öğle Yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restaurantında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelinizde.
Öğle Yemekli James Bond Adası ve Kano Turu: 80 Euro Kişi Başı

3.Gün Phuket - Bangkok

Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası valizlerimizi hotel güvenliğine teslim ediyoruz.
Takiben extra olarak  08.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli VIP Phi Phi Adası Turuna katılabilirler. 
Tur bitimi Phuket havalimanına transfer.
Tarifeli sefer ile ara ucusunuz. (Uçuş süresi 1 saat)
Akşam saatlerinde Bangkok'a varışımızı takiben hotelimize varış.
Arzu eden misafirlerimiz ile extra PATPONG GECE PAZARI TURU Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerininin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz.Hotelimize dönüş ve geceleme otelinizde.
VIP Phi Phi Adası Turu: 80 Euro Kişi Başı
Patpong Gece Pazarı Turu: 10 Euro Kişi Başı

4.Gün Bangkok

Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, Uyuyan Buddha tapınağı, çiçek pazarı,çin mahallesi,parlemento binası,demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazilaridir. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. 
Tur bitimini takiben otelimize transfer. 
Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz extra BANGKOK KANALLAR Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır.
Aksam 18.30 hareket ile extra SIAM NIRAMIT SHOW... Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz...Geceleme otelinizde.
Bangkok Kanalları Turu: 40 Euro Kişi Başı
Siam Niramit Show Turu: 60 Euro Kişi Başı

5.Gün Bangkok - Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler 07.00 hareket ile extra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler, Hindistan Cevizi ciftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler.. 
Tur bitimini takiben Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler için extra MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU…Çevresi tamamı orjinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta,Timsah çiftliğinde yüzlerce timsahi birarada görme olanağı,Timsah show,Kaplan ve yavrusu ile fotograf çektirme fırsatı bulacaksınız…Ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü Mücevher Fabrikası ziyareti...Thailand’ın en ünlü eüğlence beldesi olan Pattaya varış ve otelimize yerlesme...Geceleme otelinizde.
Yüzen Çarşı Turu: 50 Euro Kişi Başı
Million Year Stone Partk ve Timsah Çiftliği Turu: 30 Euro Kişi Başı

6.Gün Pattaya

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler için 12.00 hareket ile extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN  ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW turuna katılabilirsiniz.
Akşam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor...Geceleme otelinizde.
Nong Nooch Tropical Garden & Dance Show Turu: 40 Euro Kişi Başı
Alcazar Show Kişi Başı: 40 Euro Kişi Başı


 

7.Gün Pattaya - İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra otelden Check-out işlemlerimizi yapıyoruz.Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz için extra 10.00 hareket ile Fil Safarisi
Akşam üzeri ozel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer...Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile hareket.
Uçakta alacağınız yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir akşam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
Fil Safarisi Turu: 45 Euro Kişi Başı

GENEL ŞARTLAR
 • Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Gezinoks misafirleri Gezinoks sorumluluğundadır.
 • Gezinoks, organize etmiş olduğu tur için yeterli katılımcı olmaması durumunda, turu iptal edebilir. Tur iptali 20 gün öncesinden tüketiciye bildirilir. Bu gibi durumlarda tüketici turunu diğer müsait olan bir tarihe kaydırabilir yada tur ücretini iade alır. Tazminat talep edemez.
 • Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabilir. Gezinoks, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Gezinoks, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 • Yurt dışı turlarda 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. Bazı otellerde iki kişilik odalara ilave yatak uygulaması olup, bu ilave yatak genellikle kanepe yada açılır kapanır yatak olarak verilmektedir. Standart bir yatak değildir. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında 1 çocuk ile sınırlıdır (0-2 yaş arası bebekler bu kritere dahil değildir).
 • Tur programlarında belirtilen ekstra turlar için minimum katılımcı sayıları gerekmektedir. Bu sayılar yerel operatör yada rehber tarafından düzenlenecek olan turun maliyetlerine göre belirlenmektedir. Gerekli sayılara ulaşılamaması durumunda rehber ekstra turu (ları) iptal etme ve gerçekleştirmeme hakkına acente adına sahiptir.
 • Promosyon olarak belirtilmiş olan turlar ve özel dönem turlarında (bayramlar ve tatiller) uçak biletlerinin iptal ve iadesi yoktur. Diğer tüm turlarda havayolu kuralları geçerli olup, iptal, iade ve değişiklikler havayolu kuralları dahilindedir.
 • Tur kalkışı öncesi itibarı ile misafirlerimiz operasyonumuz tarafından bilgilendirme formu vasıtası ile turun tüm detaylarını (Konaklama Otelleri / Uçuş Saatleri / Bağlantılar / Rehber Bilgisi vb.) katılımcıya bildirir. Bilgilendirme formları kendisine yollanan katılımcı tarafından imzalanarak geri gönderilmelidir. Geri gönderilmediği durumlarda katılımcı bilgilendirilmiş sayılır ve bu sebepten dolayı yaşanacak sıkıntılardan Gezinoks sorumlu tutulamayacaktır.
 • Rehber
 • Alan kalkış ekibinin ve rehberin havalimanında karşılama bilgileri operasyon ve acentalarımız tarafından tur hareketinden 2 gün önce misafirlerimize konfirme raporu ile birlikte tüm detayları ile bilgi verilmektedir.
İPTAL ŞARTLARI

Promosyon Turlarımızda;
İptal/İade/Değişiklik yapılmamaktadır.

VİZE BİLGİLERİ

TAYLAND

Turistik Seyahatlerde

T.C. vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

Pasaport Uyarısı;
* Yurt dışı gezilerine katılabilmek için 10 yıldan eski olmayan, seyahatin bitişi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport ve (gerekli ülkelerde) ilgili ülke vizesi gerekmektedir. Tüketicinin vize başvuru işlemlerinde, Gezinoks, aracı ve yardımcı bir kurum olarak tüketiciye bu konuda ilgili kurumlar üzerinden hizmet almasına yardımcı olur. Bu hizmeti sağlayabilmesi için, tüketicinin başvuru için gereken tüm belge ve talepleri eksiksiz yerine getirmek zorundadır. Vize alınamaması durumunda, Gezinoks, konsolosluk ve tüketici arasında aracı bir kurum ve tüketicinin vize hizmeti alma konusunda sadece yol gösterici olduğundan sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak turun iptali ya da vizenin olumlu sonuçlanmaması durumunda, vize ve sigorta ücreti konsolosluk tarafından iade edilmez.
* T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yeşil pasaportlu misafirlerimizin pasaport geçerlilik tarihi seyahatin bitişi itibariyle en az 6 aylık olmak zorundadır. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.


Double Per Person Single Room Extra Bed
12.07.2020 / 19.07.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
19.07.2020 / 26.07.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
26.07.2020 / 02.08.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
02.08.2020 / 09.08.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
09.08.2020 / 16.08.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
16.08.2020 / 23.08.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
23.08.2020 / 30.08.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
30.08.2020 / 06.09.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
06.09.2020 / 13.09.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
13.09.2020 / 20.09.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
20.09.2020 / 27.09.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
27.09.2020 / 04.10.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
04.10.2020 / 11.10.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD
25.10.2020 / 01.11.2020
3 ve 4* Otellerde Konaklama
799.00USD
989.00USD
799.00USD
5* Otellerde Konaklama
999.00USD
1,299.00USD
999.00USD


 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Phuket - Pattaya - İstanbul arası ana hat uçak bileti
 • Phuket arası Bangkok iç hat uçak bileti
 • Seçilen otel kategorisinde 6 gece konaklama + kahvaltı bazında konaklama
 • Havalimanı, Otel, Havalimanı transferleri
 • Profesyonel Türkçe tur rehberlik hizmeti
 • Mesleki sorumluluk sigortası
 • KDV.

 • Yurt dışı harç pulu
 • Programda belirtilen eksta turlar
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Müze ve örenyeri girişleri