Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler
Gece Sayısı

Uçaklı Gap toplam 4 tur bulundu

Uçaklı Gap

Uçaklı Gaziantep Şanlıurfa Göbeklitepe Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Pegasus Hy İle

İstanbul
 • 3 Gün 2 Gece
 • 24-09-2021 - 05-11-2021 arası 6 tur
 • Covid-19 Tedbirli
 • Vade Farksız 3 Taksit
1.250,00 'den itibaren
Uçaklı Gap

Uçaklı Gap Turu 4 Gece Otel Konaklamalı Pegasus İle

Diyarbakır
 • 5 Gün 4 Gece
 • 28-09-2021 - 23-11-2021 arası 9 tur
 • Covid-19 Tedbirli
 • %25 Ön Ödeme
 • Vade Farksız 3 Taksit
1.800,00 'den itibaren
Uçaklı Gap

Uçaklı Gap Turu 3 Gece Otel Konaklamalı Pegasus Hy İle

İstanbul
 • 4 Gün 3 Gece
 • 23-09-2021 - 04-11-2021 arası 7 tur
 • Covid-19 Tedbirli
 • %25 Ön Ödeme
 • Vade Farksız 3 Taksit
2.160,00 'den itibaren
Uçaklı Gap

Uçaklı Van dan Gapa Yolculuk 5 Gece Pegasus HY ile

İstanbul
 • 6 Gün 5 Gece
 • 25-09-2021 - 30-10-2021 arası 6 tur
 • Covid-19 Tedbirli
 • %25 Ön Ödeme
 • Vade Farksız 3 Taksit
2.480,00 'den itibaren

Mevsimsiz  Tatil Ve Kültür

Dinlence, eğlence ve kültür turları çok önemlidir. Gezginlere uçaklı GAP turları zaman kazandırarak hem eşsiz güzelliklerle kültürel birikim sağlayabilecektir. Hem de muhteşem doğallıktaki güzellikleri gezip görme şansı yakalayarak, zaman bulamıyorum endişesinden kurtulabilir. Uçaklı GAP turları satın alanlar otel ve transfer hizmetlerinden de yararlanabilmektedir.Gezinoks.com olarak müşterilerimizin sağlık ve güvenliğine azami özen gösteriyoruz. Sitemizi ziyaret edebilir gereken bilgileri alabilir rezervasyon oluşturabilirsiniz. En kısa sürede iletişim kurarak netlik sağlanacağından emin olabilirsiniz. GAP turunuzda kazanacaklarınız hayatınızın en büyük kültür zenginliği olacaktır. Turlara uçak, otel ve transfer hizmeti dahil olarak sunuluyor.

Uçaklı Kültür Turları

Gezi turları, kişileri hayallerine kavuşturmaktır. Uçaklı Mardin turları öncelikle zamandan kazandırarak ertelediğiniz programlarınızı ayağınıza getirir. Ardından muhteşem doğası, birbirinden özel gezilecek yerlerini kolaylıkla ziyaret imkanı sağlar. Mardin'e gittiğinizde, Kısmiye medresesi, Ulu Camii, Şehidiye Medresesi, Zafaran Manastırını mutlaka görebilirsiniz. Hatta UNESCO dünya mirası yüce Nemrut dağını görmeden gelmemelisiniz. Uçaklı tur size uçak, otel ve transfer olanaklarını birlikte sunuyor. Uygun fiyat, güvenli ödeme ve taksit seçeneklerine erken rezervasyon avantajına da sahip olabilirsiniz. Yolculuk öncesi kovit 19 kapsamında tüm önlemler sağlık kontrolleri yapılarak uçaklı Mardin turları programa alınıyor. Size güvenle seyahatin tadını çıkarmak kalıyor.

Turlarda Güvenlik Ve Fiyatlar

Tur program yapımcıları sorumluluğunun bilincinde çalışmalar yapıyor. Uçaklı Van turları mevsim olanakları dahilinde muhteşem anlar yaşatır. Siz kararınızı vererek seçim yaptıktan sonra gezinoks.com size her türlü desteği verecektir. Uçaklı ulaşım, otel ve gezilecek yerlere taşıma transferi sağlayacaktır. Siz güvenli, uygun fiyatlı, uçaklı yolculuğunuzun konforunu yaşarken sadece program sürprizlerine odaklanabilirsiniz. Uçaklı Van turları sırasında mutlaka görülmesi gereken yerler ve yeme içme kültürüne dair bilgileri rehberiniz verecektir. Van Gölü, Van kedisi, İshakpaşa Sarayı, Akdamar Adası ve Muradiye şelalesi görülmesi gerekenlerin bir kaçıdır. Gezinoks.com gezi programlarını kovit 19 önlemleri dahilinde yarı kapasite yolcu alarak, hijyen setleri dağıtarak ve yolculuk öncesi tüm sağlık kontrollerini yaparak sürdürüyor. Geziler rehber eşliğinde program dahilinde. Ayrıca gidilecek otel dezenfekte işlemlerinden temizlik kurallarına her ayrıntıya özenle düzenliyor.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.