Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler
Gece Sayısı

Uçaklı Karadeniz toplam 2 tur bulundu

Uçaklı Karadeniz

Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu 3 Gece Pegasus Hy İle

İstanbul
  • 4 Gün 3 Gece
  • 01-01-1970 - 01-01-1970 arası 0 tur
  • Covid-19 Tedbirli
  • %25 Ön Ödeme
  • Vade Farksız 3 Taksit
Fiyat Sorunuz
Uçaklı Karadeniz

Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece Pegasus Hy İle

İstanbul
  • 5 Gün 4 Gece
  • 01-01-1970 - 01-01-1970 arası 0 tur
  • Covid-19 Tedbirli
  • %25 Ön Ödeme
  • Vade Farksız 3 Taksit
Fiyat Sorunuz

Karadeniz Tur Fiyatları

Turizm sektöründe son dönemlerde tur paketleri daha yaygın kullanılmaya başlandı. Bunun başlıca sebepleri yeni yerler görme arzusu, üniversite mezunu gençlerin artması sebebiyle ele alınan maddi özgürlüğün yaş ortalamasının artması, ucuza rahat yolculuk etmek, firmaların konfor ihtiyacını karşılayabilmesi gösterilebilir. Aynı zamanda firmaların seyahat sigortası yapmaları da yolculuğu daha güvenli hale getirmeye yardımcı oluyor.

Son zamanlarda yaz kış en çok rağbet gören tur programı ise Karadeniz turları. Tabi Karadeniz, haritamızın diğer ucunda olduğun için çoğu kişi uçaklı Karadeniz turları tercih ediyor.

Uçaklı Karadeniz Turları

Karadeniz'i gezmek isteyenler için uçaklı Karadeniz turları çok önem arz eder. Bunların sebepleri şöyle sıralanabilir;

l Tecrübe: Belki de gittiğiniz yerde en önemli şey tecrübedir. Çünkü gidilen şehri hiç bilmeyen biri orada yapılacak aktiviteleri, gezilecek yerleri deneyimli biri kadar çabuk ve kolay bulamaz.
l Zaman: Eğer Karadeniz gibi gidilen yer büyük uçsuz bucaksız bir bölgeyse muhtemelen nerden başlayacağınızı bilmiyorsunuzdur. Ya da bilseniz de tüm güzellikleri görme vaktini ayarlayamayacaksınız. Zamanı doğru biçimde kullanmak için turlar tercih edilmelidir.
l Giderler: Bir tatil yapmak istendiğinde kendinize ayırdığınız parayla turlar sayesinde neden iki tatil yapmayasınız ki. Bu şekilde hem paranın kontrolü sağlanmış olur hem de tur şirketlerinin anlaşmalı otel fiyatlarından tur içinde yararlanmış olursunuz.

Bir tur şirketi seçtiğinizde, tatiliniz boyunca bir plana veya programa bağlı kaldığınızı bilmeniz çok önemli. Bu yüzden mutlaka tur şirketlerinden gidiş ve dönüş planını, tatil boyunca neler yapılacağını açıklayan bir kitapçık dağıtmasını isteyiniz.

Uçaklı Karadeniz Tur Paketleri

Mutlaka uçaklı Karadeniz tur paketleri bakıyorsanız www.gezinoks.com u ziyaret etmelisiniz. Gezinoks' da erken rezervasyona özel fiyatları anında öğrenebilirsiniz. Üstelik tek yapmanız gereken bavulunuzu hazırlayıp uçağa binmek. Siz değerli müşterilerimiz için uçaklı Karadeniz tur paketleri hem çok avantajlı hem de çok güvenli olacaktır.

Uçaklı Karadeniz tur fiyatları özel aracınızla veya uçaksız Karadeniz tur fiyatlarına oranla daha uygun olacaktır. Uçaklı Karadeniz tur fiyatları fiyat aralığı 1300 lira ve 3000 lira arası değişmektedir. Buna kaç gece kalınacağı, uçağa nerden binileceği gibi detaylarla fiyat değişikliği mümkün olabilir.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.