Talep Formu
x
Uludağ Otobüs Ulaşımı (Hergün Kesin Kalkışlıdır)
Not: Satış temsilcilerimiz sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkür ederiz.

Uludağ Otobüs Ulaşımı (Hergün Kesin Kalkışlıdır)

Yurtiçi Turları İstanbul
  • Günübirlik
  • 18 Aralık 2021 - 24 Mart 2022 arası 97 tur
  • Paylaş

İstanbul'dan Her gün Kesin Hareket ile Uludağ Oteller Bölgesine Gidiş Dönüş Otobüs Ulaşımı,
Kişi Başı Tek Yön 99.00TL
ULUDAĞ'DAN HERGÜN DÖNÜŞ 17:00

Tur Programı

Gün Uludağ Otobüs Ulaşımı (Hergün Kesin Kalkışlıdır) 18 Aralık Cumartesi

04:00: Beylikdüzü Migros Önü
04:15: Avcılar Otobüs Durağı
04:30: İncirli Dilek Pastanesi Önü
04:45: Mecidiyeköy Torun Center Önü
05:00: Beşiktaş Zorlu Center Önü
05:20: Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:35: Göztepe Medeniyet Üniversitesi Önü
05:50: Kartal Yemek Center
06:00: Çayırova McDonalds Önü
06:15: Gebze Center Önü

 

Siz değerli misafirlerimizle sabah belirtilen saatlerde buluşup Lunch Box Kahvaltı Paketi eşliğinde Osmangazi Köprüsü geçerek yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Uludağ Kayak Merkezine ulaşıyoruz. Siz Değerli misafirlerimizi konaklayacakları otellere kadar eşlik ediyoruz. Tatiliniz bittiğinde dönüş günü görevli arkadaşımız sizi arayarak tekrar otelinizin önünden alıyor ve İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. Oksijen Tesislerinde vereceğimiz akşam yemeği molasının ardından siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıp bir başka GEZİNOKS yolculuğunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Daha Fazla Gün Göster

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

    Lüks Araçlar İle Ulaşım
    Lunch Box Kahvaltı Paketi
    Osman Gazi Köprüsü
    Milli Park Giriş Ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

    Kişisel Harcamalarınız

Fiyat Tablosu

Tarih Single Double (Kişi Başı) Triple (Kişi Başı) 0-2 Yaş 3-6 Yaş 7-12 Yaş
18 Aralık 2021 - 18 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
19 Aralık 2021 - 19 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
20 Aralık 2021 - 20 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
21 Aralık 2021 - 21 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
22 Aralık 2021 - 22 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
23 Aralık 2021 - 23 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
24 Aralık 2021 - 24 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
25 Aralık 2021 - 25 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
26 Aralık 2021 - 26 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
27 Aralık 2021 - 27 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
28 Aralık 2021 - 28 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
29 Aralık 2021 - 29 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
30 Aralık 2021 - 30 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
31 Aralık 2021 - 31 Aralık 2021
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
01 Ocak 2022 - 01 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
02 Ocak 2022 - 02 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
03 Ocak 2022 - 03 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
04 Ocak 2022 - 04 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
05 Ocak 2022 - 05 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
06 Ocak 2022 - 06 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
07 Ocak 2022 - 07 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
08 Ocak 2022 - 08 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
09 Ocak 2022 - 09 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
10 Ocak 2022 - 10 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
11 Ocak 2022 - 11 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
12 Ocak 2022 - 12 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
13 Ocak 2022 - 13 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
14 Ocak 2022 - 14 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
15 Ocak 2022 - 15 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
16 Ocak 2022 - 16 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
17 Ocak 2022 - 17 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
18 Ocak 2022 - 18 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
19 Ocak 2022 - 19 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
20 Ocak 2022 - 20 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
21 Ocak 2022 - 21 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
22 Ocak 2022 - 22 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
23 Ocak 2022 - 23 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
24 Ocak 2022 - 24 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
25 Ocak 2022 - 25 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
26 Ocak 2022 - 26 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
27 Ocak 2022 - 27 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
28 Ocak 2022 - 28 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
29 Ocak 2022 - 29 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
30 Ocak 2022 - 30 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
31 Ocak 2022 - 31 Ocak 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
01 Şubat 2022 - 01 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
02 Şubat 2022 - 02 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
03 Şubat 2022 - 03 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
04 Şubat 2022 - 04 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
05 Şubat 2022 - 05 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
06 Şubat 2022 - 06 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
07 Şubat 2022 - 07 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
08 Şubat 2022 - 08 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
09 Şubat 2022 - 09 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
10 Şubat 2022 - 10 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
11 Şubat 2022 - 11 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
12 Şubat 2022 - 12 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
13 Şubat 2022 - 13 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
14 Şubat 2022 - 14 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
15 Şubat 2022 - 15 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
16 Şubat 2022 - 16 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
17 Şubat 2022 - 17 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
18 Şubat 2022 - 18 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
19 Şubat 2022 - 19 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
20 Şubat 2022 - 20 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
21 Şubat 2022 - 21 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
22 Şubat 2022 - 22 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
23 Şubat 2022 - 23 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
24 Şubat 2022 - 24 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
25 Şubat 2022 - 25 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
26 Şubat 2022 - 26 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
27 Şubat 2022 - 27 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
28 Şubat 2022 - 28 Şubat 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
01 Mart 2022 - 01 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
02 Mart 2022 - 02 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
03 Mart 2022 - 03 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
04 Mart 2022 - 04 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
05 Mart 2022 - 05 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
06 Mart 2022 - 06 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
07 Mart 2022 - 07 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
08 Mart 2022 - 08 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
09 Mart 2022 - 09 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
10 Mart 2022 - 10 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
11 Mart 2022 - 11 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
12 Mart 2022 - 12 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
13 Mart 2022 - 13 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
14 Mart 2022 - 14 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
15 Mart 2022 - 15 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
16 Mart 2022 - 16 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
17 Mart 2022 - 17 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
18 Mart 2022 - 18 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
19 Mart 2022 - 19 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
20 Mart 2022 - 20 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
21 Mart 2022 - 21 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
22 Mart 2022 - 22 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
23 Mart 2022 - 23 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺
24 Mart 2022 - 24 Mart 2022
99,00 99,00 99,00 Ücretsiz 99,00 99,00 ₺

Fotoğraflar

Genel Şartlar

198,00

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.