Sonuçları Filtrele :
Fiyat Aralığı
Dönemler
Gece Sayısı

Uzakdoğu ve Asya toplam 2 tur bulundu

Uzakdoğu ve Asya

KLASİK UZAK DOĞU TURU Türk Hava Yolları ile 10 gece

İstanbul
  • 10 gece
  • 12-10-2021 - 23-11-2021 arası 4 tur
  • Klasik Uzak Doğu Turu
  • Yurtdışı Turları
1.549,00 'den itibaren
Uzakdoğu ve Asya

SİBİRYA MOĞOLİSTAN TURLARI

İstanbul
  • 14 Gün
  • 29-10-2021 - 22-05-2022 arası 2 tur
  • 3 Taksit İmkanı
  • Yeşil Pasaporta Vizesiz
  • Covid-19 Tedbirli
  • VİZE VAR(RUSYA+MOĞOLİSTAN)
25.061,00 'den itibaren

Uzakdoğu Ve Asya Ülkelerine Seyahat

Yurtdışı turları yeni insanlar ve yeni kültürler tanımak açısından her zaman bir avantajdır. Yurtiçinde gezilecek ve görülecek birçok doğal güzellik ve tarihi yapı bulunmaktadır. Bununla birlikte bazı kişiler daha farklı kültürleri tanımak, yeni diller öğrenmek için genellikle yurtdışı turlarını tercih eder. Yurtdışı denilince akla genellikle Avrupa ve de Amerika gelir. Ancak Uzakdoğu ülkeleri de en çok merak edilen ülkeler arasındadırlar. Gezinoks.com ile yapılan Uzakdoğu turları ile Asya turları çokça ilgi duyulan turlardır.

Uzakdoğu Ülkelerine Seyahat

Çin, Japonya, Tayvan, Malezya, Endonezya, Pakistan, Bangladeş, Kore ülkeleri, Vietnam, Moğolistan ve Singapur gibi ülkeler Uzakdoğu ülkeleri arasında bulunmaktadır. Ilıman iklimin hâkim olduğu bu ülkelere genellikle yaz aylarında seyahat edilir. Bu aylarda turizm daha yoğundur. Gerek yemek kültürüyle olsun gerekse geleneksel etkinlikleriyle olsun, bu ülkeler görülmeye değer yer taşımaktadır. Genellikle deniz ürünlerinin zenginleştirdiği mutfaklara sahip olmakla beraber, geleneksel kıyafetleri de ilgi çekmektedir.

Gezinoks.com ile bu ülkelere Uzakdoğu turları düzenlenmektedir. Ayrıca bu bölgede bulunan bir ülkelere tek olarak turlarda düzenlenebilmektedir. Aynı şekilde, site üzerinden istenilen ülkeye kolayca ve güvenle bir bilet almak da mümkündür.

Asya Ülkelerine Seyahat

Ülkemizin büyük bir bölümünün de bulunduğu Asya kıtası, birçok farklı ülkeyi içermektedir. Ayrıca kimi Uzakdoğu ülkesini de kapsamaktadır. Bunlara Pakistan, Bangladeş ve Sri Lanka örnek verilebilir. Suudi Arabistan gibi ülkeleri de kapsayan Asya kıtası, büyük bir kıtadır ve bununla birlikte birçok farklı kültürü bir arada bulundurmaktadır.

Asya ülkelerine gezinoks.com sitesi üzerinde bulunan Asya turları ile ulaşmak mümkündür. Aynı şekilde istenilen Asya ülkesine tek olarak seyahat etmek de mümkündür. Site üzerinden tek bir ülke için yapılan tura katıla bilinir ya da kolay bir şekilde bilet de alınabilir.

Uzakdoğu ve Asya Ülkeleri

Bazı kesişen ülkeler bulunmakla beraber, bu iki kavram içinde farklı özelliklere sahip birçok ülke bulunmaktadır. Mesela kiminin deniz ürünleriyle arası iyiyken, kiminin denize kıyısı bulunmamaktadır. Özellikle Çin ve Japonya gibi ülkeler teknolojide de kendilerini gösterdikleri gibi deniz ürünleriyle dolu mutfaklarında da göstermektedirler. Yapılan Uzakdoğu Asya turları birçok farklı kültürü tanıtmayı başarmaktadır.

Birbirinden zengin kültürlere sahip bu ülkelere gezinoks.com sitesi üzerinden farklı Uzakdoğu Asya turları düzenlenmektedir. Bu turlar turistler tarafından çok ilgi görmektedir.

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Bütün Kredi kartlarında tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır.Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gezinoks’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.gezinoks.com çağrı merkezini arayarak dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Gezinoks’dan SMS almak istemiyorsanız GEZİNOKS RET yazıp 2529'a gönderebilirsiniz. Gezinoks’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız info@gezinoks.com'a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 444 59 51 'i arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.