Balıkesir Otelleri

    
  Yat Otel Erdek

  Yat Otel Erdek Balıkesir Erdek

  0 - 6 Yaş Ücretsiz

  Balıkesir, Erdek bölgesinde bulunan Yat Otel Erdek en son 2017 yılında yenilenmiştir. Tesis
  Oteli incele »

  105.88 TL
  
  Agripark Hotel

  Agripark Hotel Balıkesir Erdek

  0 - 6 Yaş Ücretsiz

  Agripark Otel, Türkiye'nin Erdek kentinde yer alan 3 yıldızlı bir oteldir. Tesiste 144 oda
  Oteli incele »

  82.35 TL
  
  Hotel Helin

  Hotel Helin Balıkesir Erdek

  0 - 6 Yaş Ücretsiz

  Balıkesir’in sakin ve huzurlu beldesi Erdek'te hizmet veren Hotel Benan-Helin, misafirlerini doğal
  Oteli incele »

  82.35 TL
   

  Balıkesir Hakkında Her Şey

  Türkiye’nin en temiz denizlerinden birine sahip olan ve özellikle yerli turistlerin ilgisini çeken Balıkesir; Bursa, Çanakkale, İzmir, Manisa, Kütahya ve Bursa’ya komşu konumdadır. Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir, özellikle metropol şehirlerin tam ortasında yer aldığı için özellikle yerli turistlerin uğrak mekanıdır.

  Balıkesir’de Tatil Yapmak

  Sakim doğası, el değmemiş koyları, eşsiz manzarası sayesinde turistlerin uğrak mekanı olan Balıkesir, genellikle yerli turistler tarafından ziyaret edildiği için turizm sektörü bu yönde Değişim gösterdi. Balıkesir’in turistik bölgelerinde ticaret yapan esnaf ve oteller, alışverişini Türk lirası üzerinden yaptığı için bölgede fiyatlar abartısız bir şekilde ilerler. Balıkesir otelleri genellikle denize sıfır konumda bulunurken şehirde pansiyon ve yazlık ev kiralamak da mümkündür.

  Balıkesir’de Konaklama Fiyatları

  Sarımsaklı plajı, Avşa adası, Tatlısu köyü, Ören, Marmara adası gibi pek çok özelliği ile tatilcilerin sevilen mekanı olan Balıkesir, fiyatlar konusunda da oldukça cömert davranıyor. Balıkesir otel fiyatları bu bölgede oldukça ucuz. Zeytinli, Cunda adası, Gömeç, Altınova gibi her bir metrekaresinde farklı bir doğal güzelliğin gizli olduğu Balıkesir’de fiyatların uygun olması ve Türkiye’nin diğer tatil beldelerindeki gibi aşırı bir kalabalığın olmaması şehrin en büyük tercih edilme sebeplerinin arasında yer alıyor. Balıkesir ucuz oteller tatilcilere uygun fiyatlarla doyasıya tatil yapma imkanı sunarken doğal güzellikler ve eşsiz tarihi doku turistleri cezbediyor.

  Balıkesir’e Ulaşım Nasıl Olur?

  Bulunduğu konum itibarıyla saklı bir cennet havasını andıran Balıkesir, doğa tutkunlarını ve mutluluğu huzurda arayanların mekanı olarak lanse ediliyor. Ülkemizin en büyük on üçüncü şehri olan Balıkesir’e birçok ilden yaklaşık iki saatte ulaşmak mümkün. Milli parkları, limanları, dağları, adaları, ırmakları ile yeryüzünde bir cenneti andıran Balıkesir’e toplu taşıma, uçak veya özel aracınızla ulaşmanız mümkün.

   

  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım