Yalova Otelleri

   

  Yalova Otel Fiyatları

  Her şeyden öte Yalova aslında zıtlıkların şehridir. Bu ifade biraz garip gelmiş olabilir ama şehir küçük olduğu kadar medeni ve güzel. Genellikle tatil bölgesi dendiği zaman kimsenin aklına Yalova şehir olarak gelmese bile ilginç bir şekilde Yalova tatil severler için aslında cennet diyebileceğimiz bir ilimizdir. Her şeyden önce Marmara bölgesinde bulunan bu küçük ve güzide şehir Bursa ve İzmit'in komşusudur. Deniz yoluyla İstanbul'a neredeyse bir saat uzaklıkta olan Yalova ulaşım açısından gayet rahat illerimizden bir tanesi. Her ne kadar yerli turistler kıymetini bilemese bile Fars ve Arap turistleri Yalova'da bolca görebilirsiniz. Şehir için küçük demiştim ama oldukça güzel bir sahile sahip aynı zamanda küçük şehirde beklenmeyecek bir gece yaşantısına. Sahilleri sadece merkezde olmayıp çeşitli ilçelerinde de oldukça güzel sahillere sahip. Şehrin insanı sıcakkanlı ve turistlere alışık.

  Yalova'da Konaklama

  Yalova her ne kadar küçük bir şehir olsa bile Yalova otelleri sayısı bakımından gayet yeterli. Konaklama için Yalova otel fiyatları çok merak ediliyor haklı olarak. Fiyatlar dönemsel değişiklikler geçirse bile büyük farklılıklarla karşınıza çıkmıyor. Dönemsel farklılıklar gösterse bile bu farklılıklar çok büyük değildir. Erken rezervasyonlar sayesinde tatilciler uygun olan fiyatları daha uyguna çekebilirler. Yalova merkez ve ilçeler arasındaki otel fiyatlarında aynı şekilde ufak oynayabiliyor. Yalova ucuz oteller ile hem tatilin hem ucuzluğun keyfini çıkartabilirsiniz.

  Yalova Gezi Rehberi

  Yalova her ne kadar küçük bir şehir olsa bile gezilecek görülecek yerleri oldukça fazla. Her şeyden önce mutlaka Çınarcık ziyaret edilmeli ve gerçekten Yalova merkezden tamamen farklı olan bu yerin tadı çıkartılmalı. Şehir merkezinde ise Yürüyen Köşk, Atatürk Köşkü, ve Kent Müzesi gezilmeli. Bu küçük şehir size büyük ve sıcak bir karşılama yapacak emin olabilirsiniz.


  HAKKIMIZDA

  Seçkinlerin ve Seçilenlerin Seyahat, Tatil Danışmanı

  YARDIMCI OLALIM

  Aradığınız oteli bulamadınız mı? Bizi arayın veya not bırakın, biz sizi arayalım.

  0850 532 2018
  Biz Sizi Ayaralım